18. září

Reportáž ze zápasu

22.kolo, sobota 17.11.2007, Slavia - Opava
Opava

Branky: 6. Žejdl (Poletín, Humpolíček), 19. Poletín (Humpolíček,Barák), 32. Mavrojanidis (Müller), 34. Koubek (Cikánek) - 40. Vítek (Koschatzký), 52. Vítek (Koschatzký). Rozhodčí: Dundr - Bednářová, Macháček. Vyloučení: 6:14. Využití: 2:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 39.

Sestavy

Meravý - Barák, Doležal, Hruška, Humpolíček, Krejčí D.,Krejčí J., Krejčík, Sedláček, Tichý - Christoffer, Hertl, Koubek, Mavrojanaidis, Moravec, Müller, Palaščák, Poletín, Suchánek, Wszolek, Žeidl.

Opava

Machovský (33. Orčík) - Chvostek F., Dohnal, Faksa, Kysela, Roupec, Rypar, Žídek - Baďura, Chvostek M., Džemla, Fišara, Koschatzký, Mach, Novák, Trčka, Vaněk, Vítek, Wittek, Zona.

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži