18. září

Reportáž ze zápasu

23.kolo, pátek 23.11.2007, Třebíč - Slavia
Třebíč

Branky a nahrávky: 29. Němec (Vondráček), 40. Beránek (Hlaveš), 43. Vondráček (Němec, Bartejs), 44. Deveri (TRE) - 4. Mavrajanidis (Hellar, Müller), 34. Palaščák (Barák), 51. Barák (Humpolíček, Žejdl) . Rozhodčí: Polák - Doležálek, Pelikán. Vyloučení: 9:9, navíc Stahorský (TRE) 10 min - nesportovní chování - Doležal (SLA) 10 minut. Využití: 1:2 + využité tretsné střílení. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 22:43. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 4:2, 4:

Sestavy

Třebíč

Ilašenko - Belatka, Kolda, Záhradný, Koukal, Kotrba, Hlaveš, Bartejs, Honza, Beránek, Zdražil, Vysloužil, Fusek, Tůma, Němec "C", Vondráček, Kazatel, Stahorský, Večeřa, Deveri

Meravý - Doležal, Barák "C", Krejčí, Humpolíček, Hruška, Novák, Sedláček, Krejčík, Poletín, Koubek, Suchánek, Hellar, Wszolek, Žejdl, Mavrojanidis, Palaščák, Müller, Hertl, Moravec

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži