18. září

5:4p.
1:2, 0:1, 3:1 - 1:0
Litvínov

Branky a nahrávky: 2. Kalousek (Hora, Mackal), 6. Marek Račuk (Bittner, Jučík), 10. Lukáš Žejdl (Humpolíček, Palaščák), 37. Petr Kousalík (Lindner), 42. Daniel Krejčí (Krejčík), 42. David Palaščák (Poletín), 48. Michal Březa (Černý, Lindner), 58. Michal Poletín (Mavrojanidis), 64. František Humpolíček (Mavrojanidis). Vyloučení: 9:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 53.

Sestavy

Meravý - Doležal, Barák -C-, Krejčí, Humpolíček, Hruška, Sedláček, Krejčík, Poletín -A-, Koubek, Hertl, Suchánek, Hellar, Wszolek, Cikánek, Tuma, Žejdl, Mavrojanidis, Palaščák -A-.

Litvínov

Mahdal - Kousalík, Průcha -A-, Bittner, Hora, Zilcher, Kalousek, Fejtl, Smolka, Březa, Rosol, Heindl, Smolík, Černý, Jurčík, Lindner, Mackal -C-, Račuk.

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži