18. září

Reportáž ze zápasu

41.kolo, pátek 1.2.2008, Litvínov - Slavia
Litvínov

Branky a nahrávky: 1. Tomáš Heindl (Račuk, Průcha), 25. Tomáš Heindl (Zavřel), 30. Jiří Mackal (Heindl, Zavřel), 34. Jiří Mackal (Průcha), 39. Marek Zavřel (Mackal), 51. Daniel Hora - 16. Michal Hellar (Mavrojanidis), 28. Tomáš Hertl, 43. Georg Mavrojanidis, 49. Martin Wszolek (Müller), 58. Michal Hellar (Palaščák). Vyloučení: 10:12. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Rozhodčí: Plachý - Ruchař, Vlasjuk.

Sestavy

Litvínov

Endal - Brettschneider, Cesal, Černý, Fejtl, Heindl, Hora, Jurčík, Kousalík, Linder, Mackal, Matai, Průcha, Račuk, Smolka, Zavřel, Zilcher, Švarc.

Meravý, Dlouhý - Cikánek, Doležal, Hellar, Hertl, Hruška, Humpolíček, Kadlec, Koubek, Krejčí, Krejčík, Mavrojanidis, Müller, Novák, Palaščák, Šíma, Žejdl.

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži