18. září

Reportáž ze zápasu

19.kolo, pátek 14.11.2008, Slavia - Třinec
Třinec

Branky a nahrávky: 3.Kotyra (Müller), 32. Heller - 22.Pavlík (Uher), 22. Bumbál (Teper, Faksa), 45. Chvostek (Burzala), 56. Burzala (Herman) . Rozhodčí: Vláčil, Bláha, Arazímová . Vyloučení: 7:6 . Využití: 1:2 . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4 .

Sestavy

Dlouhý (Mouček) - Šteiner, Jeník, Hruška, Rittig, Růžička, Semrád, Novák - Tůma, Müller, Hertl, Cikánek, Janoušek, Chlapík, Burša, Kotyra, Tomek, Jaškin, Moravec, Kadlec, Hellar

Třinec

Sklenář (Noga) - Senzel, Gonos, Valentík, Pavlík, Kurzok, Burzala, Sklenář, Teper - Faksa, Rapáč, Chvostek, Bumbál, Matuš, Herman, Šebek, Labaj, Smuž, Franek, Uher, Číhal

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži