8.kolo, neděle 26.10.2008, Kobra - Slavia
Kobra
2:20
Slavia

Branky: Alfery 4, Netolický 3, Šmerha 3, Šteiner 3, Velas 3, Kovář 2, Hubáček, Novotný. Koudela chytal 30 minut a dostal jeden gól. Krása byl v bráně 15 minut a inkasoval také jeden gól.

Sestavy

Kobra

Slavia

Nepřehlédněte
SESTŘIHY 27.1.2020

Sestřih zápasu: Havířov - Slavia 2:7

Vítězslav Bílek opět úřadoval, tentokrát se dokonce blýskl hattrickem. Přídali se k němu i další slávisté a nakonec si odvezli z Havířova vysoké vítězství 7:2. Podívejte se na sestřih.

Přehrát video
ZÁPASY 27.1.2020

Debakl Havířova řídil hattrickem Bílek!

To byla paráda! Slávisté vyjeli do Havířova vybojovat šestou výhru řadě a už po patnácti minutách vedli o tři branky. Ačkoliv dokázali domácí dvakrát snížit, poslední slovo měla vždy Slavia, která ...

Číst více
MLÁDEŽ 26.1.2020

Junioři znají další program! Čeká je DHL Superpohár

Slávističtí junioři v pátek a v sobotu zakončili posledními dvěma zápasy turnaj O Pohár DHL, sezóna jim ale ještě nekončí. Završí ji totiž jako účastníci turnaje DHL Superpohár.

Číst více
A-TÝM 25.1.2020

Sestřih zápasu: Chomutov - Slavia 1:4

Sešívaní jsou v parádní formě - vyhráli už pět utkání v řadě a stoupají tabulkou vzhůru. K posunu na páté místo výrazně pomohl i útočník Vítězslav Bílek, který se trefil ve všech čtyřech zápasech za ...