18. září

Reportáž ze zápasu

ČF1, středa 4.3.2009, Kladno - Slavia
Kladno

Branky a nahrávky: 20. Vojtěch Butor (Stach, Sekáč), 44. Jaroslav Obr (David, Strnad) - 38. Christoffer Cikánek (Jaškin), 41. Adam Chlapík (Hellar, Müller), 48. Dimitrij Jaškin (Nedomlel), 54. Adam Chlapík (Hellar, Müller). Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Zubzanda - Ruchař, Vlasjuk. Diváci: 220.

Sestavy

Kladno

Ilašenko - Butor, David, Dittrich, Doudera, Gottlieb, Gutwald, Hammaerbauer, Novák, Obr, Pfejfer, Redlich, Rittig, Sekáč, Stach, Steigauf, Strnad, Vodák, Znamenáček.

Dlouhý - Chlapík, Cikánek, Hellar, Hruška, Jaškin, Jeník, Kadlec, Kotyra, Krejčí, Moravec, Müller, Nedomlel, Novák, Semrád, Tůma, Veber, Šteiner.

ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži