27.kolo, pátek 27.11.2009, Zimní stadion Eden, Slavia - Litvínov
4:3(1:1, 3:2, 0:0)
Litvínov

Branky a nahrávky: 16. Mavrojanidis (Slavíček, Žejdl), 31. Slavíček (Jeník, Krejčík), 36. Hadrava (Zohorna, Suchánek), 39. Žejdl (Krejčík) - 5. Smolka (Mackal), 28. Zavřel (Račuk), 36. Kafan. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Rozhodčí: Hodek - Nepomucký, Pouzar. Průběh zápasu: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2, 3:3, 5:3.

Slavia: Dlouhý, (Krch) - Jeník, Barák (A), Šíma, Krejčí, Švidra, Němec, Krejčík - Hertl, Mavrojanidis (A), Zohorna, Slavíček, Koubek, Suchánek, Hadrava, Žejdl (C).

Litvínov: Sork, (Nechvátal) - Hora, Kabeláč, Kousalík, Havelka, Čejka (C), Muller, Eminger, Ejem - Mackal, Komma, Jurčík, Smolka, Račuk, Růžička, Zavřel, Černý, Bíza, Bojer, Přeučil (A), Kafan.

Komentář ze zápasu není k dispozici.