18. září
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
15.2.2019

Daleký výjezd juniorů do Třince bodovým ziskem neskončil

N19, pátek 15.2.2019, Třinec - Slavia
Třinec
1:0, 4:1, 0:0 - N 1:0

Branky a nahrávky: 7. Przybyla (Raška, Michálek), 27. Havránek (Przybyla, Pastor), 28. Tománek (Wardas, Urban), 31. Pastor (Krzak, Homola), 32. Michálek (Przybyla), 65. Havránek (Raška) – 40. Antoš (Petrák, Kižlin) . Rozhodčí: Hykel – Rožánek, Konvička. Vyloučení: 7:7. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 87. Střely na branku: 40:24. Průběh utkání: 5:0, 5:1.

Sestavy

Třinec

Ochman – Mituchovič, Radzienciak, Krzak, Šulák, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Tomanek, Pastor, Wardas, Geidl, Urban, Raška, Čmiel, Przybyla.

Němeček J. (32. Málek) – Němeček D., Bureš, Srdínko, Antoš, Mareček, Čapka, Holý – Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Altrichter, Hasil, Turek, Labuzík, Janča, Martinec, Petrák.

Junioři z Edenu nestačili na stejně staré hokejisty Třince. Oceláři potvrdili postavení v tabulce a nedali sešívaným příliš mnoho šancí. Jedinou branku Slavie vstřelil Milan Antoš. Ani tento zásah však na body nestačil. Moravskoslezský celek si totiž pohlídal i nadstavbové prodloužení.

Junioři se po daleké cestě do Třince nestačili téměř rozkoukat a domácím se podařilo již brzy dostat do vedení. V sedmé minutě Dan Przybyla dostal od Rašky přihrávku do jízdy a v samostatném úniku překonal Němečka v brance Slavie.

V první třetině se slávisté jinak převážně bránili nájezdům agilních Ocelářů. To ve druhé dvacetiminutovce se s brankami takříkajíc roztrhl pytel. Všechno odšpuntoval v čase 26:42 Marek Havránek, který přidal v přesilové hře druhou branku slezského celku.

Jen o minutu později přišel další úspěch Třince. Brejkovou situaci vyřešil pro domácí nejlépe, jak mohl Ondřej Tománek a zajistil tak hostiteli zápasu tříbrankový náskok, který za necelé tři minuty zvětšil David Pastor, ten zužitkoval početní převahu po trestu Antoše.

O 48 vteřin později to bylo pro sešívané ještě horší. Pražané hráli přesilovou hru, ta se však příliš nevydařila, jelikož se po dvaceti vteřinách jejího trvání prosadil z protiútoku Jakub Michálek. To bylo moc také na Němečka, kterého na zbytek utkání nahradil v brankovišti Slavie Málek.

Změna gólmanů se ukázala jako dobrý impuls pro změnu stávajícího herního obrazu. Sešívaní začali být aktivnější v napadání a vynutili si v závěru druhé části přesilovku. Tu se hostům podařilo využít devět sekund před druhou sirénou. Milan Antoš snížil na 1:5 a vykřesal Slavii malou naději.

Snaha se hokejistům z Edenu upřít nedala. Sešívaná juniorka byla aktivní, ale další branku přidat nedokázala. Ani v nadstavbové části, kdy se povedenou střelou z mezikruží prezentoval Marek Havránek. Jeho pokus skončil až za Málkovými zády. Slavia se tak do Prahy vrací bez bodového zisku.

Autor Martin Kamenik
ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži