24.01.2009, Martin Smotlacha

Dorostenci doma nadělili Boleslavi

Jan Müller otevřel svou brankou skóre utkání ve čtvrté minutě, na jeho trefu ovšem dokázali mladoboleslavští zareagovat již během deseti vteřin. Ve čtrnácté minutě se ale opět dostali Müllerovou zásluhou do vedení, které jim vydrželo až do konce utkání. Další rána přišla přibližně v polovině zápasu, kdy se strefil obránce Hruška, který tak zajistil vítězný gól zápasu. Za domácí se ještě strefili Chlapík, Tůma, Veber a Hertl. Pro hosty jen kosmeticky upravovali Bičiště a Jankovský.

39.kolo, pátek 23.1.2009, Zimní stadion Eden, Slavia - M. Boleslav
7:3(2:1, 1:0, 4:2)
M. Boleslav

Branky a nahrávky: 4. Jan Műller (Burša, Tůma), 15. Jan Müller (Tůma), 34. Ladislav Hruška (Jaškin), 44. Adam Chlapík (Jaškin, Nedomlel), 47. Lukáš Tůma (Müller, Burša), 55. Jiří Veber (Hertl, Kadlec), 59. Tomáš Hertl (Veber, Kadlec) - 4. Stanislav Škorík (Vrba, Mozík), 48. Karel Bičiště (Škorík, Jankovský), 55. Václav Jankovský (Škorík). Vyloučení: 6:8. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Rozhodčí: Jebavý - Charvát, Kopal. Diváci: 82.

Slavia: Dlouhý - Rod, Jeník, Hruška (A), Knot, Nedomlel, Semrád, Burian - Tůma, Müller, Hertl, Patočka, Chlapík, Burša, Dóci, Veber, Jaškin, Moravec, Kadlec (C), Nejezchleb.

M. Boleslav: Will, od 47. min Vaňousek - Příhoda, Vrba, Korim, Anděl (C), Holada, Mozík, Chalupa - Bičiště, Škorík, Lhoták, Brandejský, Babický, Frolík (A), Jankovský, Štěpánek.

Omlouváme se, ale reportáž není k dispozici.