14.03.2006, Radek Vokál

Dorostenci vyhráli první semifinále ve Zlíně

Dorostenci Slavie vykročili do semifinále proti nejlepšímu týmu základní části vítězně. Domácí Medvědi sice dvakrát vedli, slávisté dokázali dvakrát srovnat a v prodloužení rozhodnout. Výraznou postavou zápasu byl Vladimír Růžička ml., který za Slavii vyrovnával minutu před koncem, a na zbývající dva góly nahrál.

SF1, úterý 14.3.2006, Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín - Slavia
Zlín
2:3(1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)

Branky: 6. Šoula, 37. Rachůnek - 34. Vokál (Růžička), 59. Růžička (Indra), 68. Kachlík (Růžička)

Jiří Kalous (HC Slavia Praha): Bylo to velmi vyrovnané utkání, ukázalo se, že Zlín má velmi silný a bruslivý tým a ne náhodou vyhrál základní část. Dnes hrál agresivní hokej, naši kluci to ale zvládli výborně a dokázali zápas dovést do vítězného konce.