29.02.2008, Martin Smotlacha

Junioři Slavie na půl cestě k postupu v playoff

Zápas pro hosty nezačal nejlépe. Hned po pěti minutách hry inkasovali v trestném střílení od Kubáta. Odpověď od Jana Česneka na sebe nenechala dlouho čekat. Domácí se opět dostali do vedení až ve druhé třetině, opět zásluhou Kubáta. Hosté však opět vyrovnali zásluhou Andreje Nestrašila, a dokonce se pár minut díky Hafenrichterovi dostali do vedení, které si udrželi po zbytek zápasu. Nic na tom nezměnilo ani odvolání domácího brankáře Brzobohatýho.

OF1, úterý 26.2.2008, Zimní stadion Litvínov, Litvínov - Slavia
Litvínov
2:3(1:1, 1:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 5. Karel Kubát (trestné střílení), 26. Karel Kubát (Zima, Kafan) - 7. Jan Česnek, 48. Andrej Nestrašil, 57. Jaroslav Hafenrichter (Mazanec, Moščic). Vyloučení: 10:9. Využítí: 0:2. V oslebení: 0:0. Počet diváků: 240. Rozhodčí: Bolina - Frühauf, ?.

Litvínov: Brzobohatý (připraven Sork) - Stříteský, Lomička -A-, Havelka, Kubát, Čejka, Gula -A-, Žatecký, Maxa -C-, Fejtl, Andres, Mach, Kalousek, Zima, Biza, Přeučil, Kafan, Češka.

Slavia: Furch (připraven Linhart) - Beránek, Gaisler, Mazanec -A-, Veselý, Vráblík, Horváth, Moščic, Nestrašil, Doležal, Petráň, Malárik -C-, Krejčík, Freisler, Dudek, Hafenrichter, Vokál, Česnek.

Reportáž ze zápasu bohužel nemáme k dispozici.