17. prosinec
Chomutov Slavia
17:30
19. prosinec
Havířov Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY
29.2.2008

Junioři Slavie na půl cestě k postupu v playoff

OF1, úterý 26.2.2008, Litvínov - Slavia
Litvínov
2:3
1:1, 1:0, 0:2
Slavia

Branky a nahrávky: 5. Karel Kubát (trestné střílení), 26. Karel Kubát (Zima, Kafan) - 7. Jan Česnek, 48. Andrej Nestrašil, 57. Jaroslav Hafenrichter (Mazanec, Moščic). Vyloučení: 10:9. Využítí: 0:2. V oslebení: 0:0. Počet diváků: 240. Rozhodčí: Bolina - Frühauf, ?.

Sestavy

Litvínov

Brzobohatý (připraven Sork) - Stříteský, Lomička -A-, Havelka, Kubát, Čejka, Gula -A-, Žatecký, Maxa -C-, Fejtl, Andres, Mach, Kalousek, Zima, Biza, Přeučil, Kafan, Češka.

Slavia

Furch (připraven Linhart) - Beránek, Gaisler, Mazanec -A-, Veselý, Vráblík, Horváth, Moščic, Nestrašil, Doležal, Petráň, Malárik -C-, Krejčík, Freisler, Dudek, Hafenrichter, Vokál, Česnek.

Zápas pro hosty nezačal nejlépe. Hned po pěti minutách hry inkasovali v trestném střílení od Kubáta. Odpověď od Jana Česneka na sebe nenechala dlouho čekat. Domácí se opět dostali do vedení až ve druhé třetině, opět zásluhou Kubáta. Hosté však opět vyrovnali zásluhou Andreje Nestrašila, a dokonce se pár minut díky Hafenrichterovi dostali do vedení, které si udrželi po zbytek zápasu. Nic na tom nezměnilo ani odvolání domácího brankáře Brzobohatýho.

Reportáž ze zápasu bohužel nemáme k dispozici.
Autor Martin Smotlacha
Nepřehlédněte
A-TÝM 9.12.2019

Brož jede na kemp dvacítky před mistrovstvím světa!

I když byl původně jen mezi náhradníky, nedělní telefonát mu změnil plány. Útočník Jaroslav Brož byl dodatečně nominován do širšího kádru dvacítky před nadcházejícím mistrovstvím světa, které se koná ...

Číst více
A-TÝM 8.12.2019

Rozpis druhé části: Vsetín a Motor v prosinci v Edenu!

Slavia začne druhou část Chance ligy v úterý 17. prosince v Chomutově, do Edenu přijedou do konce letošního roku dva atraktivní soupeři - Vsetín a České Budějovice. Vstupenky na jednotlivé zápasy ...

Číst více
OHLASY 9.12.2019

Věřil jsem, že to tam Honzovi Novákovi spadne, říká Málek

Po delší době se od úvodních minut postavil do sešívaného brankoviště. Roman Málek dokázal Slavii v důležitých momentech duelu s Trhači podržet a po vítězném zápase si vyslechl komplimenty i ze ...

Číst více
SESTŘIHY 8.12.2019

Sestřih zápasu: Slavia - Kadaň 4:3

Slávisté v posledním kole první části Chance ligy udolali Kadaň 4:3. Rozhodující trefu zařídil sedm vteřin před koncem kapitán Jan Novák! Podívejte se na sestřih všech gólů.

Přehrát video