18. srpen
Litoměřice Slavia
18:00
20. srpen
Sokolov Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY
29.2.2008

Junioři Slavie na půl cestě k postupu v playoff

OF1, úterý 26.2.2008, Litvínov - Slavia
Litvínov
2:3
1:1, 1:0, 0:2
Slavia

Branky a nahrávky: 5. Karel Kubát (trestné střílení), 26. Karel Kubát (Zima, Kafan) - 7. Jan Česnek, 48. Andrej Nestrašil, 57. Jaroslav Hafenrichter (Mazanec, Moščic). Vyloučení: 10:9. Využítí: 0:2. V oslebení: 0:0. Počet diváků: 240. Rozhodčí: Bolina - Frühauf, ?.

Sestavy

Litvínov

Brzobohatý (připraven Sork) - Stříteský, Lomička -A-, Havelka, Kubát, Čejka, Gula -A-, Žatecký, Maxa -C-, Fejtl, Andres, Mach, Kalousek, Zima, Biza, Přeučil, Kafan, Češka.

Slavia

Furch (připraven Linhart) - Beránek, Gaisler, Mazanec -A-, Veselý, Vráblík, Horváth, Moščic, Nestrašil, Doležal, Petráň, Malárik -C-, Krejčík, Freisler, Dudek, Hafenrichter, Vokál, Česnek.

Zápas pro hosty nezačal nejlépe. Hned po pěti minutách hry inkasovali v trestném střílení od Kubáta. Odpověď od Jana Česneka na sebe nenechala dlouho čekat. Domácí se opět dostali do vedení až ve druhé třetině, opět zásluhou Kubáta. Hosté však opět vyrovnali zásluhou Andreje Nestrašila, a dokonce se pár minut díky Hafenrichterovi dostali do vedení, které si udrželi po zbytek zápasu. Nic na tom nezměnilo ani odvolání domácího brankáře Brzobohatýho.

Reportáž ze zápasu bohužel nemáme k dispozici.
Autor Martin Smotlacha
Nepřehlédněte
A-TÝM 14.8.2020

Tři hráči na zkoušce neuspěli, v kádru zůstává Petrov

Útočníci Dominik Patočka, Ondřej Tomek a Pavel Vaňous, kteří přišli do Slavie na zkoušku, dále pokračovat nebudou. Trenéři o tom rozhodli po čtvrtečním zápase proti Sokolovu. V týmu naopak zůstává ...

Číst více
A-TÝM 14.8.2020

Návrh nového systému: Základní část a nadstavba, vítěz jde do extraligy

Zástupci prvoligových klubů odhlasovali na pátečním aktivu nový model Chance ligy pro nadcházející sezonu. Hrát by se mělo tříkolově každý s každým a nadstavbová část, kde se započítají body ze ...

Číst více
A-TÝM 14.8.2020

Sestřih zápasu: Slavia - Sokolov 4:3p.

Podívejte se na sestřih všech branek z prvního přípravného utkání před novou sezonou. Slavia porazila v Edenu Sokolov 4:3 po prodloužení, rozhodující trefu zařídil v poslední vteřině Daniel Kružík.

Přehrát video
OHLASY - VIDEO 13.8.2020

Útočník Kuťák po infarktové výhře: Máme na čem stavět

Slavia hned v první bitvě série přípravných zápasů urvala triumf, když skolila Sokolov 4:3 v prodloužení. Na vítězství měl velkou zásluhu Filip Kuťák, který vsítil dvě ze čtyř sešívaných branek. ...

Přehrát video