29.08.2007, Michael Mareš

Slavia zdolala Rebely až v prodloužení

P r a h a - Za zavřenými dveřmi a bez účasti diváků sehráli hokejisté Slavie další přípravný zápas. Na úterní podvečer si do vysočanské Sazka Areny pozvali Rebely z Havlíčkova Brodu. Utkání mělo ryze přípravný charakter, přesto zápasu nechybělo vysoké nasazení. Utkání se hrálo poprvé na zmenšeném hřišti, které mělo více sedět domácím, přesto hosté z Havlíčkova Brodu ještě dvě minuty před koncem třetí třetiny vedli 3 : 1. Nakonec Slavia ještě stihla díky dvěma trefám Marka Tomici vyrovnat a v prodloužení po pohotové dorážce Igora Rataje strhnout vítězství na svou stranu. HC Slavia Praha – HC Rebel Havlíčkův Brod: 4 : 3 po prodloužení.

přát., úterý 28.8.2007, Sazka Arena, Slavia - Havl. Brod
4:3p(0:1, 1:0, 2:2 - 1:0)
Havl. Brod

Branky: 26.Růžička (Bednář), 58.Tomica (Micka), 60. Tomica (Hlavačka), 64. Rataj (Hlavačka) - 1.Kreuzer (Kubeš), 48. Kubeš (Borůvka), 52. Endál (Dušátko)
Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3 – 4:3. Vyloučení: 5:6 Využití: 1:0 Diváci: 0.

Slavia: A.Svoboda (od 33. min. Taskinen) - Němeček, Kolařík, Hlavačka, Drtina, Jebavý, Sloboda, O. Staněk - Hruška, Beránek, Vondrka, Tomica, Bednář, V. Růžička ml., Borovanský, Rataj, Sup, Doležal, Malát, Micka

Havl. Brod: Neruda (od 30. min. Suchan) – Procházka, Šulc, Vyhlídal, Pavlík, Borůvka, Jelínek, Kadlec V. – Kubeš, Kreuzer, Ondráček, Holec, Čermák, Varga, Endál, Dušátko, Sobotka L., Třetina, Florián, Jonáš, Němec

Komentář naleznete v samostatném článku.