23. říjen
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
27.11.2016

Stíhací jízda nevyšla, mladší dorost jede z Pardubic bez bodu

D1, neděle 27.11.2016, Pardubice - Slavia
Pardubice

Branky a nahrávky: 2. Šír (Kazda), 6. Tobiáš (Zeman), 49. Tobiáš (Nedelka, Zeman) – 27. Petrák (Kubánek). Rozhodčí: Ondráček – Tichý, Berger. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1. Průběh utkání: .

Sestavy

Pardubice

Nečas – Hrádek, Jelínek, Kaštánek, Matěcha, Nedelka, Odehnal, Pejzl, Secký, Voženílek – Antoníček, Hebek, Kazda, Kloz, Prýl, Rohlík, Rouha, Šír, Tobiáš, Zeman.

Dusil – Čapka, Hovorka, Klapka, Kučera, Mareček, Moravec, Srdínko – Havrda, Janča, Kižlin, Křenek, Kubánek, Labuzík, Petrák, Švec, Vlček.

Slávističtí mladší dorostenci v nedělním utkání na ledě Pardubic nestačili na místní Dynamo a prohráli 1:3. Sešívaní sice prohrávali po první třetině už o dvě branky, kontaktní gól však zajistil Petrák a Slavia se tlačila za vyrovnáním. Zatímco pardubická branka zůstala nedobyta, na druhé straně Dusil ještě jednou inkasoval. Slávisté tak na soupeře zpoza Kunětické hory nestačili a odjeli z východu Čech bez bodu.

V souboji Pražanů s Východočechy z Pardubic se poprvé měnilo skóre už po necelých dvou minutách. Po přihrávce od Kazdy propálil slávistického gólmana Dusila Radek Šír. O čtyři minuty později se mohli domácí radovat znovu, když pobídku od Zemana zužitkoval Ondřej Tobiáš a zajistil tak Dynamu dvoubrankový náskok.

Pardubičtí za chvíli navíc dostali výhodu přesilovku, tu se jim však využít nepovedlo. Stejně tak pohořela při hře v početní výhodě i Slavia a do kabin odcházelo s lepší náladou mužstvo „perníkářů“.

Prostřední perioda patřila sešívaným. Přestože hru rozkouskovala častá vyloučení, byli to právě Pražané, kdo vsítil branku. V čase 26:28 vykřesal naději Martin Petrák a Slavia se dostala do těsného kontaktu.

V závěrečné části hosté chtěli zatlačit. Vlastní nedisciplinovanost však stála červenobílé další trefu. Při přesilovce se ve 49. minutě prosadil pardubický Ondřej Tobiáš.

Slávistický mladší dorost už průběh utkání v posledních deseti minutách nezvrátil a prohrál na ledě Dynama 1:3.

Autor Martina Kramerová
A-TÝM 18.10.2021

Slavia mění útočníky se Sokolovem, na dva měsíce přichází Tomáš Vracovský

Slavia se dohodla se Sokolovem na dočasné hráčské výměně, do Edenu přichází Tomáš Vracovský, opačným směrem míří Daniel Kružík. Oba hokejisté budou ve svých nových týmech působit do 13. prosince.

FANOUŠCI 18.10.2021

Aukce retro dresů končí ve čtvrtek!

Na webu www.sportovniaukce.cz můžete do čtvrtka 21.10. dražit hrané retro dresy, ve kterých slávisté nastoupili proti Jihlavě ve speciálním utkání konaném u příležitosti 120. výročí založení klubu.

SESTŘIHY 17.10.2021

Sestřih zápasu: Litoměřice - Slavia 4:3

Slávisté na ledě Litoměřic po první třetině vedli už 3:1, nakonec se ale vracejí bez bodu. Domácím se povedlo v prostřední části srovnat a o vítězství rozhodli v závěru v dvojnásobné přesilovce.

Přehrát video
ZÁPASY 16.10.2021

Slavia se po nepovedeném závěru vrací z Litoměřic s prázdnou

Tenhle zápas mrzí. Slávisté toužili v Litoměřicích utnout nepříjemnou sérii porážek a po první třetině zejména zásluhou dvougólového Tomáše Knotka vedli už 3:1, Stadion nicméně v průběhu druhé části ...