13. srpen
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
27.11.2016

Stíhací jízda nevyšla, mladší dorost jede z Pardubic bez bodu

D1, neděle 27.11.2016, Pardubice - Slavia
Pardubice

Branky a nahrávky: 2. Šír (Kazda), 6. Tobiáš (Zeman), 49. Tobiáš (Nedelka, Zeman) – 27. Petrák (Kubánek). Rozhodčí: Ondráček – Tichý, Berger. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 30. Střely na branku: 1:0, 2:0, 2:1, 3:1. Průběh utkání: .

Sestavy

Pardubice

Nečas – Hrádek, Jelínek, Kaštánek, Matěcha, Nedelka, Odehnal, Pejzl, Secký, Voženílek – Antoníček, Hebek, Kazda, Kloz, Prýl, Rohlík, Rouha, Šír, Tobiáš, Zeman.

Dusil – Čapka, Hovorka, Klapka, Kučera, Mareček, Moravec, Srdínko – Havrda, Janča, Kižlin, Křenek, Kubánek, Labuzík, Petrák, Švec, Vlček.

Slávističtí mladší dorostenci v nedělním utkání na ledě Pardubic nestačili na místní Dynamo a prohráli 1:3. Sešívaní sice prohrávali po první třetině už o dvě branky, kontaktní gól však zajistil Petrák a Slavia se tlačila za vyrovnáním. Zatímco pardubická branka zůstala nedobyta, na druhé straně Dusil ještě jednou inkasoval. Slávisté tak na soupeře zpoza Kunětické hory nestačili a odjeli z východu Čech bez bodu.

V souboji Pražanů s Východočechy z Pardubic se poprvé měnilo skóre už po necelých dvou minutách. Po přihrávce od Kazdy propálil slávistického gólmana Dusila Radek Šír. O čtyři minuty později se mohli domácí radovat znovu, když pobídku od Zemana zužitkoval Ondřej Tobiáš a zajistil tak Dynamu dvoubrankový náskok.

Pardubičtí za chvíli navíc dostali výhodu přesilovku, tu se jim však využít nepovedlo. Stejně tak pohořela při hře v početní výhodě i Slavia a do kabin odcházelo s lepší náladou mužstvo „perníkářů“.

Prostřední perioda patřila sešívaným. Přestože hru rozkouskovala častá vyloučení, byli to právě Pražané, kdo vsítil branku. V čase 26:28 vykřesal naději Martin Petrák a Slavia se dostala do těsného kontaktu.

V závěrečné části hosté chtěli zatlačit. Vlastní nedisciplinovanost však stála červenobílé další trefu. Při přesilovce se ve 49. minutě prosadil pardubický Ondřej Tobiáš.

Slávistický mladší dorost už průběh utkání v posledních deseti minutách nezvrátil a prohrál na ledě Dynama 1:3.

Autor Martina Kramerová
A-TÝM 6.8.2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

ROZHOVORY 5.8.2020

První týden přípravy na ledě je vždycky peklo, svěřuje se Kuťák

Filip Kuťák přišel do Slavie koncem minulého léta a v průběhu sezóny si vybudoval náležitý respekt soupeřů. Teď se připravuje na svůj druhý ročník v Edenu, ve kterém by měl patřit k tahounům mužstva. ...

ZPRÁVY Z KLUBU 5.8.2020

Zemřel Ladislav Slížek, muž s velkým slávistickým srdcem

V nedožitých 72 letech zemřel Ladislav Slížek. V našem klubu zanechal stopu jako hráč, dlouholetý trenér a později i zaměstnanec. HC Slavia Praha vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým.

ZPRÁVY Z KLUBU 4.8.2020

Novým spolumajitelem Slavie se stal Jiří Vlasák

HC Slavia Praha rozšiřuje akcionářskou strukturu. Novým spolumajitelem a členem představenstva se stal Jiří Vlasák, který získal od Standy Tichého desetiprocentní podíl v klubu.