23. říjen
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
28.2.2017

Mladší dorost zápas v Liberci nezvládl, domů veze desetigólový příděl

D17, úterý 28.2.2017, Liberec - Slavia
Liberec

Branky a nahrávky: 3. Rychlovský (Hampl), 5. Drábek (Pray, Virág), 13. Jansa (Žůrek), 29. Dospěl (Cikhart, Drábek), 35. Dospěl, 46. Pray (Vomáčka, Jiruš), 47. Cikhart (Nikolič, Dospěl), 49. Virág, 50. Cikhart (Moc), 55. Dospěl (Rychlovský, Kovář) – 50. Mareček. Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš. Vyloučení: 4:2. Využití: 2:1. Diváci: 57. Střely na branku: 54:18. Průběh utkání: 8:0, 8:1, 10:1.

Sestavy

Liberec

Zajíček (31. Čajan) – Kovář, Hampl, Žůrek, Moc, Starý – Pray, Rychlovský, Dospěl, Jansa, Nikolič, Liška, Drábek, Cikhart, Jiruš, Vomáčka, Strnad, Virág

Němeček (31. Dusil, 46. Němeček ) – Moravec, Mareček, Hovorka, Čapka, Palát, Vymětal – Kubánek, Švec, Vojinovič, Urych, Křenek, Havrda, Labuzík, Petrák, Rulc, Jágr, Burda

Nepovedené utkání mají za sebou sešívaní mladíci. Od libereckých Bílých Tygrů dostali hned deset branek a odjíždějí tak do Edenu s nepořízenou. Jediným čestným střelcem červenobílých se v polovině třetí třetiny stal Tomáš Mareček.

Nešťastné utkání mladších dorostenců odstartoval gól Jakuba Rychlovského který tečoval do Němečkovy sítě nahozený kotouč. Na dva nula zvyšoval chvíli poté střelou k tyči Michael Drábek a se sešívanými to již po čtyřech minutách vypadalo bledě. Třetí zářez Bílých Tygrů navíc obstaral projektilem z mezikruží Filip Jansa a určil tak stav zápasu po první periodě.

Prostřední dějství odstartovalo šancí Slavie, Křenek ovšem po Vojinovičově přihrávce minul severočeskou bránu. Udeřili tak opět Liberečtí. Drábkovu střelu sice ještě Němeček vyrazil, na dorážku Luboše Dospěla byl ale již krátký. Bíločerveného gólmana po čtvrté inkasované brance nahradil jeho kolega Dusil, Luboš Dospěl si ovšem poradil i s touto změnou a střelou mezi betony při nařízeném trestném střílení zvýšil už na pět nula.

Ve třetí třetině došly bojujícím slávistům síly a William Pray přidal další branku Liberce. Adam Dusil se navíc sešívaným zranil a do branky tak musel opět Josef Němeček. Toho v krátkém sledu po sobě překonali umístěnými střelami Vojtěch Strnad a Marcel Virág. Za Pražany korigoval stav střelou od mantinelu Tomáš Mareček, který tak zapsal alespoň čestný úspěch pro vršovické.

Bílí Tygři vsítili ještě dvě branky, pěknou střelou se nejprve prezentoval Jan Cikhart a hattrick o chvíli později dovršil talentovaný Luboš Dospěl

Autor Adam Nejedlý
A-TÝM 18.10.2021

Slavia mění útočníky se Sokolovem, na dva měsíce přichází Tomáš Vracovský

Slavia se dohodla se Sokolovem na dočasné hráčské výměně, do Edenu přichází Tomáš Vracovský, opačným směrem míří Daniel Kružík. Oba hokejisté budou ve svých nových týmech působit do 13. prosince.

FANOUŠCI 18.10.2021

Aukce retro dresů končí ve čtvrtek!

Na webu www.sportovniaukce.cz můžete do čtvrtka 21.10. dražit hrané retro dresy, ve kterých slávisté nastoupili proti Jihlavě ve speciálním utkání konaném u příležitosti 120. výročí založení klubu.

SESTŘIHY 17.10.2021

Sestřih zápasu: Litoměřice - Slavia 4:3

Slávisté na ledě Litoměřic po první třetině vedli už 3:1, nakonec se ale vracejí bez bodu. Domácím se povedlo v prostřední části srovnat a o vítězství rozhodli v závěru v dvojnásobné přesilovce.

Přehrát video
ZÁPASY 16.10.2021

Slavia se po nepovedeném závěru vrací z Litoměřic s prázdnou

Tenhle zápas mrzí. Slávisté toužili v Litoměřicích utnout nepříjemnou sérii porážek a po první třetině zejména zásluhou dvougólového Tomáše Knotka vedli už 3:1, Stadion nicméně v průběhu druhé části ...