8. březen
Slavia Neznámý tým
13:00
9. březen
Slavia Neznámý tým
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY - MLÁDEŽ
28.10.2017

Mladší dorost proti PZ mocně dotahoval, na body ale nedosáhl

12. kolo, sobota 28.10.2017, PZ Kladno - Slavia
PZ Kladno
4:3
1:0, 2:1, 1:2
Slavia

Branky a nahrávky: 3. Štrombach (Darsa, Šťastný), 26. Votoupal, 39. Darsa (Vyhnal, Šťastný), 57. Šťastný (Vyhnal, Štrombach) – 40. Jágr (Rulc, Němeček), 48. Labuzík (Srdínko), 52. Labuzík (Moravec, Hofmann). Rozhodčí: Jakub Šindel – Tomáš Brejcha a Radim Charvát. Vyloučení: 5:7. Využití: 2:1. Diváci: 75. Střely na branku: 17:26. Průběh utkání: 3:0, 3:3, 4:3.

Sestavy

PZ Kladno

Burda – Vyhnal, Horák, Hříbal, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Rejna, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Kulich, Darsa, Pulda, Vimmer, Adam

Slavia

Němeček – Kučera, Čapka, Bartoš, Topol, Němeček, Srdínko, Moravec – Jágr, Rulc, Míšek, Labuzík, Hofmann, Brummel, Martinec, Sarkisyants, Černý, Slavíček

Chvíli před druhou sirénou to vypadalo na debakl, pak ale sešívaní zabrali. Slávistický mladší dorost zvládl na konci prostřední periody a v závěrečném dějství dotáhnout skóre z 0:3 na 3:3. Nakonec však neslavilo triumf mužstvo z Edenu, ale domácí tým PZ Kladno. Vedoucí branku vsítil v čase 56:44 Šťastný a gól se ukázal být i vítězným. Červenobílí už nedokázali zareagovat a odjíždějí i přes mocný finiš bez bodu.

Kladno si proti Slavii přichystalo snový úvod. Už po necelých třech minutách se totiž domácí dostali do vedení. V čase 02:58 Němečka šikovně propálil Filip Štrombach.

Dlouhou pasáž bez branky utnuli ve 26. minutě znovu domácí. Po pěkné individuální akci se prosadil Jakub Votoupal, který nekompromisně poslal kotouč za brankovou čáru.

A domácí mužstvo udeřilo i potřetí. Pár desítek vteřin před druhou sirénou ještě navýšil skóre Marek Darsa, jenž využil přihrávku od Šťastného.

Slávisté se dostali na pomyslné dno, začali se z něj škrábat nd vzápětí. Rychlou odpověď přichystal v čase 39:34 Vojtěch Jágr.

A zatímco domácím střelecké štěstí ulétlo, hosté se činili. Ve 48. minutě dokázal snížit na rozdíl jediné branky Tomáš Labuzík, jenž po spolupráci se Srdínkem překonal Burdu.

O čtyři minuty později se aktivní Slavia dočkala vyrovnání. O to se postaral svou druhou trefou v zápase Tomáš Labuzík. Poslední slovo si však vzali na starost kladenští mladší dorostenci.

V čase 56:44 dodal skóre definitivní podobu Adam Šťastný, který na sebe vzdal odpovědnost a poslal svůj tým do jednogólového trháku. Sešívaní už nedokázali v krátkém čase odpovědět a do Prahy se vrací s prázdnou.

Autor Martina Kramerová
Nepřehlédněte
A-TÝM 6.3.2026

Zůstává i zkušenost! Útočník Knotek podepsal nový kontrakt

Ještě jeden podpis před startem čtvrtfinále! Smlouvu na novou sezonu podepsal v Edenu i nejzkušenější hráč aktuálního kádru Jan Knotek. Osmatřicetiletý útočník nasbíral ve své první sezoně za Slavii ...

Číst více
A-TÝM 5.3.2026

Matěj Beran prodloužil smlouvu se Slavií

Důrazný útočník Matěj Beran je dalším z řady hráčů, kteří se rozhodli spojit svoji další budoucnost se Slavií. Dvaatřicetiletý hokejista podepsal krátce před startem play-off smlouvu na novou sezonu.

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 4.3.2026

HC Slavia Praha má nového majoritního vlastníka

Hokejový klub HC Slavia Praha má nového majoritního vlastníka. Do vlastnické struktury klubu vstupuje Jozef Kucharzyk, který nově drží prostřednictvím svojí společnosti JK Sport Investment, s.r.o. ...

Číst více
A-TÝM 3.3.2026

Další dva roky pro Kočího! Produktivní bek pokračuje v Edenu

Krátce před startem play-off si Slavia pojistila dalšího borce. Novou dvouletou smlouvu podepsal s klubem třiadvacetiletý obránce Fabien Kočí.

Číst více