30. listopad
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY - MLÁDEŽ
4.11.2017

Páťáci si poradili s Černošicemi, z gólu se radovali osmkrát

13.kolo, sobota 4.11.2017, Černošice - Slavia
Černošice

Branky a nahrávky: 10. Václavek (Horák), 12. Prošková (Bláha), 40. Trachta (Horák) – 8. Krčál (Macek, Labuzík), 8. Labuzík, 22. Matějovský, 31. Tichý, 31. T. Poletín (Pavlíček), 41. Pavlíček (Krčál), 46. Pšenička (Voňka), 60. Šturc. Rozhodčí: Thuma, Hanousek. Vyloučení: 8:3. Využití: 0:2. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5, 3:5, 3:8.

Sestavy

Černošice

Bašta (30. Spilka) – Beňačka, Sobotovič, Tlášek, Hašek, Prošková, Jeřábek, Trachta, Václavek, Bláha, Janda, Volgji, Jaroušek, Horák

Moustafa (30. F. Poletín) – Kubalík, Gut, Pšenička, Lorenz, Derka, Tichý, Pavlíček, Matějovský, Labuzík, Macek, Krčál, T. Poletín, Voňka, Šturc, Bauer

Po vysoké výhře nad Neratovicemi zvládli sešívaní i utkání na ledě Černošic. Přestože slávisté ztratili dvougólový náskok, neměli problém si vzít vedení zpět. Napodruhé už soupeři srovnat nedovolili, a tak si do tabulky připsali další body za výhru.

Autor David Mencl
PREVIEW 28.11.2022

Slavia hostí v Edenu Vsetín. Naváže na triumf v Prostějově?

Slávisté po čtyřech prohrách v řadě triumfovali v Prostějově a na vítězství budou chtít navázat i na domácí půdě, kde tentokrát přivítají Vsetín. Valachům mají Pražané co oplácet, na Lapači totiž ...

FANOUŠCI 28.11.2022

Veřejné bruslení v Edenu

Slavia pořádá veřejné bruslení na zimním stadionu v Edenu, sledujte náš web pro aktuální termíny.

SESTŘIHY 26.11.2022

Sestřih zápasu: Prostějov - Slavia 3:4sn

Slávisté prolomili sérii porážek a z Prostějova si odvezli dva body. V dramatickém utkání zvítězili po samostatných nájezdech. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů.

Přehrát video
A-TÝM 25.11.2022

Do Edenu přichází lotyšský reprezentant Edgars Kulda

Další slávistickou posilou je osmadvacetiletý lotyšský reprezentant Edgars Kulda. Útočník s bohatými zkušenostmi z mezinárodních zápasů či z KHL přichází s cílem vylepšit produktivitu týmu.