Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY - MLÁDEŽ
21.12.2017

Mladší dorost vyplenil Karlovy Vary!

C4, čtvrtek 21.12.2017, Karlovy Vary - Slavia
Karlovy Vary
0:4
0:0, 0:1, 0:3
Slavia

Branky a nahrávky: 25. Sarkisyants (Hofmann, Rulc), 41. Martinec, 59. Martinec, 60. Sarkisyants (Jágr, Vymětal). Rozhodčí: Němec – Zimmermann, Hřebík. Vyloučení: 4:6. Bez využití. Diváci: 55. Střely na branku: 30:34. Průběh utkání: 0:4.

Sestavy

Karlovy Vary

Bednář – Pohanka, Benda, Kosina, Houdek, Vogel, Hohl, Prošek – Remeš Bílek, Mareček, Rymon, Sapoušek, Botoš, Korčmaroš, Vondráček, März, Šmajda, Kal.

Slavia

Němeček – Horáček, Srdínko, Němeček, Vymětal, Topol, Kluch, Palát, Kučera – Kvasnička, Sarkisyants, Martinec, Brummel, Hofmann, Slavíček, Rulc, Jágr.

Mladší dorostenci Slavie dál bojují ve skupině, kde ještě teoreticky mohou získat v play off. A ve čtvrtek naznačili, že by to nemusela být utopie. Vedoucí tým – Karlovy Vary totiž dokázali přesvědčivě porazit na jeho ledě 4:0. Až do 25. minuty platilo bezbrankové skóre, pak ale udeřil Vjačeslav Sarkisjanc. Důležitá byla branka sedm sekund po začátku třetí třetiny, kterou dal Patrik Martinec. V závěru si Slavia výhru pohlídala, ještě jednou se trefil Sarkisjanc a Martinec.

Autor Jakub Slunečko
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 9.4.2020

Chci, abychom kontrolovali hru a hráli na puku, naznačuje Martin Štrba

Vyznává ofenzivní styl a ani se Slavií nechce hrát defenzivně. To jsou jedna z prvních slov nového trenéra Martina Štrby po příchodu do Edenu. „Jsem rád, že jsem se i v téhle těžké době takhle brzy ...

Číst více
A-TÝM 8.4.2020

Slavii povede Martin Štrba. Asistentem bude Jiří Doležal, u gólmanů zůstává Roman Málek

Novým trenérem sešívaných hokejistů se stal Martin Štrba. Čtyřiačtyřicetiletý kouč vedl naposledy v Chance lize Chomutov, předtím působil jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde zároveň ...

Číst více
MLÁDEŽ 7.4.2020

Mladí slávisté trénují doma, vymysleli i netradiční video

Sešívaná mládež nezahálí ani v době karantény a připravuje se na novou hokejovou sezonu. Druháci a třeťáci připravili společně se svými trenéry zajímavé video. Mrkněte na něj v článku.

Číst více
A-TÝM 7.4.2020

Slavia ladí podobu kádru pro nadcházející sezonu

Přestože mimořádná opatření nedovolila dohrát play-off Chance ligy ani uspořádat některé posezonní aktivity, přípravy na nadcházející ročník jsou v plném proudu. Intenzivně se pracuje samozřejmě i na ...

Číst více