8. březen
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
1.3.2018

Bez gólu to nejde, mladší dorost se vrací z Třemošné s prázdnou

C16, čtvrtek 1.3.2018, Třemošná - Slavia
Třemošná

Branky a nahrávky: 8. Kozlík (Holý, Vágner), 42. Antony (Špaček). Rozhodčí: Grech - Fiala, Malý. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. Diváci: 75. Střely na branku: 23:39. Průběh utkání: 2:0.

Sestavy

Třemošná

Mi. Pícl – Špaček, Ma. Pícl, Poch, Plecitý, Psota, Bulka, Pechr – Vágner, Korčák, Kozlík, Antony, Seidler, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Bláha

Němeček – Hrdlička, Čech, Srdínko, Němeček, Vymětal, Kluch, Čapka, Palát – Novák, Černý, Staněk, Sarkisyants, Martinec, Brummel, Hofmann, Labuzík, Míšek

Když nedáš gól, nemůžeš vyhrát. Staré sportovní pravidlo na vlastní kůži pocítili mladší dorostenci, kteří vyjeli na svůj čtvrteční zápas až do daleké Třemošné. Zde sice svého soka přestříleli, branky ovšem nedosáhli a po výsledku 0:2 tak všechny body berou domácí.

Pražané nevstoupili do zápasu dobře. Sice měli herně i střelecky lehce navrch, v polovině osmé minuty však neubránili Patrika Kozlíka, jenž pláchl hostující obraně a poslal Meteor do vedení 1:0. Snahu o srovnání slávistům lehce zkomplikoval Novákův krosček, Třemošná se však nedostala k vážnějšímu ohrožení Němečkovy branky a po první třetině tak svítilo na tabuli skóre příznivější pro domácí.

Druhá část už byla jasně v režii Pražanů, kteří svého soka přestříleli 15:5, skvělého Pícla ale překonat nedokázali. Hra byla hodně rozkouskovaná, ovlivnila ji zejména častá vyloučení, jejichž počítadlo se zastavilo na čísle tři pro oba soupeře. Slávisté nedokázali využít ani téměř minutovou výhodu čtyř proti třem a čas na vyrovnání se jim začínal povážlivě tenčit.

Situace se navíc zkraje třetí části začínala stávati kritickou. Uběhlo necelých osmdesát sekund, když se po rychlé kombinaci dostal k puku Cedrik Antony, který podruhé rozvlnil síť za Němečkem. Sešívaní se po celou třetí část tlačili do zakončení, žádný z pokusů se ale neujal, nepomohla navíc ani přesilovka po Kozlíkovo podražení. 75 diváků na stadionu v Třemošné tak mohlo oslavit tři body svých dorostenců, Slavia se po výsledku 0:2 vrací bez bodu.

Autor Tomáš Pauček
SESTŘIHY 6.3.2021

Sestřih zápasu: Prostějov - Slavia 2:5

V posledním venkovní zápase základní části nastříleli slávisté Prostějovu pět gólů. Podívejte se na sestřih nejzajímavějších momentů.

Přehrát video
ZÁPASY 6.3.2021

Další venkovní výhra. Slavia porazila Prostějov

V předposledním kole základní části Chance ligy zvítězila Slavia 5:2 v Prostějově a nově polepený autobus pokřtila výhrou. Prosadili se Adam Sedlák, David Šteiner, Filip Kuťák, Tomáš Šmerha a do ...

A-TÝM 5.3.2021

Do vyřazovacích bojů s novým autobusem!

Před blížícím se play-off jsme oblékli náš autobus do zbrusu nového kabátu, který připomíná naši dlouholetou tradici i největší novodobé úspěchy, kterými jsou extraligové tituly z let 2003 a 2008.

MLÁDEŽ 4.3.2021

Slavíček se připravuje s osmnáctkou v Litoměřicích

Slávistický útočník Šimon Slavíček je členem širšího kádru připravujícího se na mistrovství světa hráčů do 18 let. Pozvánku dostal i na zatím poslední kemp, který probíhá tento týden v Litoměřicích.