13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
18. srpen
Litoměřice Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY
7.12.2003

Svoboda se rozloučil s dorostem čtyřmi góly

29.kolo, sobota 6.12.2003, Slavia - Zlín
Slavia
8:3
1:2, 4:0, 3:1
Zlín

Branky: 11. Sobotka (Višňák)PP, 27. Svoboda (Růžička Vl., Sobotka)PP, 33. Jiránek (Samec, Svoboda), 37. Svoboda (Sobotka, Višňák)PP, 38. Svoboda PP, 43. Jiránek (Soldán), 48. Freisler (Chaloupka), 55. Svoboda (Růžička Vl., Višňák)PP - 4. Vaněk (Suk, Staša), 15. Vaněk (Přikryl, Kalíček)PP, 57. Vaněk (Suk)

Vyloučení: 6:7, Využití: 5:1, Osobní tresty: Přikryl - OT 10

Sestavy

Slavia

Kamiš - Višňák, Soldán, Lang, Jebavý, Moščic, Samec - Svoboda, Sobotka(C), Růžička Vl. - Ondráček M., Škaloud, Kachlík - Malárik, Jiránek, Chaloupka, Krejčí, Freisler Fiala

Zlín

Zámečník (od 40. min. Doležal) - Kočica, Rangl, Vaněk, Suk(C), Karlíček, Jurík, Staša, Goiš, Záhorovský, Mikšovský, Višenka, Ševčík, Kočiš, Přikryl, Černý, Balajka, Ondráček J.

Domácí neměli moc dobrý nástup do zápasu a už od čtvrté minuty prohrávali. První třetinu prohráli 1:2. Druhou pak s přehledem vyhráli 4:0, což také rozhodlo zápas. V utkání byli k vidění dva hattricky. Na straně Slavie si ho připsal Tomáš Svoboda, který k němu přidal ještě jednu branku a asistenci. Na druhé straně, všechny tři branky hostů vsítil Daniel Vaněk. Kapitán Vladimír Sobotka (1+2) se bude společně se Svobodou v úterý hlásit v kabině juniorů.

Ohlasy trenérů

Martin Pešout (HC Slavia Praha)

"Bylo to pro nás paradoxně těžší utkání v první půli než včera s Ostravou, přestože jsme nevyhráli. Tím že jsme hráli včera a soupeř odpočíval jsme měli v polovině zápasu problémy s pohybem a proto jsme se dostávali občas pod tlak. Důležité bylo, že jsme hráli trpělivě a byli jsme stále na kontakt. Od půlky zápasu, kdy jsme ten včerejší zápas rozjezdili, jsme byli jasně lepší a nakonec jsme mohli vyhrát i dvouciferným výsledkem nad týmem, který je druhý na Moravě. Což si myslím je výborný výsledek."

Jako výborný tah se ukázalo vyžádání oddechového času už ve druhé třetině. "My jsme vedli 3:2 a hráli jsme minutu přesilovou hru 4 na 3. Chtěli jsme to rozhodnout na 4:2 a tím zase soupeři odskočit. To se nám podařilo dokonce během 10 vteřin, takže ještě pokračovala další přesilovka v které jsme přidali ještě pátou branku. A bylo po zápase. Třetí třetinu už soupeř neexistoval."

Autor Adam Vandrovec
Nepřehlédněte
ZPRÁVY Z KLUBU 9.8.2020

Dresy, exteriéry, kolekce ve fanshopu. Slavia se převléká do nového

Se změnou vizuální identity se oblékají do nového nejen hráči Slavie, řadu produktů s novým logem jsme připravili ve fanshopu i pro naše fanoušky! Zároveň dochází k úpravě exteriérů zimního stadionu ...

Číst více
A-TÝM 6.8.2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

Číst více
ROZHOVORY 5.8.2020

První týden přípravy na ledě je vždycky peklo, svěřuje se Kuťák

Filip Kuťák přišel do Slavie koncem minulého léta a v průběhu sezóny si vybudoval náležitý respekt soupeřů. Teď se připravuje na svůj druhý ročník v Edenu, ve kterém by měl patřit k tahounům mužstva. ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 5.8.2020

Zemřel Ladislav Slížek, muž s velkým slávistickým srdcem

V nedožitých 72 letech zemřel Ladislav Slížek. V našem klubu zanechal stopu jako hráč, dlouholetý trenér a později i zaměstnanec. HC Slavia Praha vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým.

Číst více