10. prosinec

Střely na branku: 34:47

Sestavy

Sparta

Přikryl – Marton, Byakov, Jánský, Bartoň, Šeba, Nistribenko, Hašek, Stepanchuk, Vašíček, Odehnal, Křišťan, Potoma, Skuratov, Žemlička, Poláček, Štípek

Vedral – Švec, Kříženecký, Kubánek, Hubinka, Karas, M. Tichý, Wolf – Vosmík, Nemes, Hlavička – Skalský, J. Tichý, Chludil – Němeček, Krejčí, Havlíček – Sander

SESTŘIHY 7.12.2022

Sestřih zápasu: Slavia - Sokolov 3:1

Slávistům se povedlo konečně naplno bodovat, ve středečním utkání si v Edenu poradili se Sokolovem a vyhráli 3:1. O góly se postarali Žejdl, Roth a Brož.

Přehrát video
OHLASY - VIDEO 7.12.2022

Roth: Body jsme potřebovali. Musíme se z toho dostat sami

Čtyři zápasy, čtyři góly. Vladimíru Rothovi se v poslední době střelecky daří, až v utkání se Sokolovem se ale i díky svojí brance mohl radovat z vítězství. „Je důležité. Pořebovali jsme uhrát nějaké ...

Přehrát video
ZPRÁVY Z KLUBU 7.12.2022

Slavia chystá významnou rekonstrukci zimního stadionu a stavbu druhé ledové plochy

Delegáti spolku SK Slavia Praha odhlasovali na úterní mimořádné valné hromadě záměr týkající se připravované rekonstrukce zimního stadionu Eden a stavby tréninkové ledové plochy.

FANOUŠCI 6.12.2022

Autogramiáda hráčů a trenérů A-týmu v Edenu!

Tradiční předvánoční autogramiáda hráčů a trenérů HC Slavia Praha se tentokrát uskuteční v Edenu, ve středu 21.12. po zápase Slavia – Pardubice B.