Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY - MLÁDEŽ
30.9.2021

Dorostenci v Edenu porazili Techniku a vyhráli potřetí za sebou

7. kolo, čtvrtek 30.9.2021, Slavia - Technika Brno
Slavia
5:2
2:1, 1:0, 2:1
Technika Brno

Branky

Slavia

6. Skalský (Tomas, Curran), 12. Krejčí (Vosmík), 33. Kubánek (Vosmík, Nemes), 52. Kříženecký (Tomas), 54. Curran (Nemes)

Technika Brno

17. Janovský (Sladký, Barčák), 49. Sladký (Langmann, Novotný)

Statistiky

Rozhodčí: Folk – Kurtin, Beneš
Vyloučení: 6:3
Využití: 1:1

V oslabení: 0:0
Střely na branku: 39:16
Diváci: 55

Sestavy

Slavia

Hodic – Ciolek, Kříženecký, M. Tichý, Málek, Hubinka, Švec, Kubánek – Curran, Nemes, Krejčí, J. Tichý, Chludil, Hlavička, Skalský, Tomas, Němeček, Vosmík

Technika Brno

Rygl – Vildomec, Pospíšil, Hrabinec, Barčák, Dvořák, Hejduk – Sladký, Netopil, Apolenář, Langmann, Straka, Janík, Pálkovič, Novotný, Szemmelroth, Janovský, Hamák.

Sešívaný dorost vyhrál ve třetím utkání v řadě, tentokrát na domácím ledě zdolal Techniku Brno. O výhře definitivně rozhodl ve třetí třetině a využil tak více než dvojnásobnou střeleckou převahu.

Po opatrném začátku z obou stran začali přebírat tempo hry slávisté, kteří ubránili první oslabení a poté v 6. minutě udeřili. Tomasovu prudkou střelu z otočky dorazil do sítě Albert Skalský a vstřelil tak svůj třetí gól v sezoně.

Svěřenci Ladislava Slížka po vstřelené brance srovnali a o necelých šest minut později vedení navýšili. Nenápadnou, ale zato přesnou střelou se trefil Matěj Krejčí. Poté však dostali Brněnští k dispozici další početní výhodu, dokonce dvojnásobnou, a stav zásluhou rychlé dorážky Miroslava Janovského snížili.

Ve druhé třetině dominovali střelecky domácí hráči, do několika střeleckých příležitostí se ovšem dostali i hosté. Zejména Vítek Apolenář se dvakrát prosmýkl mezi slávistickými obránci, v obou případech ho ale zastavil brankář Hodic.

A tak znovu udeřili sešívaní, kteří ve 33. minutě využili přesilovou hru. Clonu před gólmanem Techniky využil Alex Kubánek a od modré čáry prostřelil vše, co mu stálo v cestě.

Slávisté pak další šance nevyužili a po osmi minutách třetí periody inkasovali kontaktní gól – těsně po konci početní výhody se na brankovišti prosadil Jindřich Sladký. Jenže to bylo vše, k čemu se hosté dostali.

Závěr zápasu už totiž měli v režii opět dorostenci Slavie a dvěma zásahy Daniela Kříženeckého a Maxmiliana Currana definitivně odskočili a dokráčeli k vítězství 5:2.

Autor Šimon Rogner
Nepřehlédněte
A-TÝM 16.3.2026

Páté místo v Maxa lize. Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu!

Dramatická čtvrtfinálová série se Zlínem měla bohužel pro Slavii smutný konec, sešívaní tak obsadí v konečném pořadí Maxa ligy 5. místo. Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu v celé letošní ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 15.3.2026

Holý: Nemáme se za co stydět. Ukázali jsme, že se s námi musí počítat

Slávistický kapitán Jan Holý i celý tým byli po čtvrtfinálovém konci hodně zklamaní. Klíčový duel podle něj rozhodla druhá třetina. „Nějak jsme z toho vypadli a Zlín odskočil. Tím se ten zápas ...

Přehrát video
ZÁPASY 15.3.2026

Sen o semifinále se rozplynul, Slavia v rozhodující bitvě padla

Slávisté se v této sezoně do semifinále Maxa ligy nepodívají. V rozhodující páté čtvrtfinálové bitvě podlehli Zlínu 0:3 a soutěžní ročník pro ně končí.

Číst více
OHLASY - VIDEO 14.3.2026

Trunda: Na pátý zápas se těšíme. Věříme, že to urveme

Vrácení čtvrtfinálové série do Prahy přineslo slávistům i úlevu. „Když dáte první gól, jste trochu na koni. Jsme rádi, že to vyšlo," těší Tomáše Trundu, který později v duelu zvýšil na 2:0.

Přehrát video