Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY - MLÁDEŽ
16.2.2024

Junioři porazili Havlíčkův Brod a upevnili první příčku v tabulce

34. kolo, pátek 16.2.2024, Slavia - Havl. Brod
Slavia
6:0
1:0, 2:0, 3:0
Havl. Brod

Branky

Slavia

7. Hubinka (Vašíček, Krums), 29. Kříženecký (Vašíček), 40. Grešl (Štípek, Hubinka), 45. Hubinka (Málek, Hasman), 45. Kříženecký (Vašíček, Krums), 50. Krums (Sýkora, Kříženecký)

Havl. Brod

Statistiky

Rozhodčí: Čamra – Jurak, Černohlávek
Vyloučení: 2:2
Využití: 0:0

V oslabení: 0:0
Diváci: 67

Sestavy

Slavia

Tesař – Brotánek, Jokl, Hron, Sýkora, Málek, Hubinka – Hasman, Sander, Tichý, Vosmík, Hlavička, Krums, Vašíček, Štípek, Grešl, Matějovský, Polák, Filip, Kříženecký.

Havl. Brod

Novák (45. Černý) – Novotný, Vaněček, Chymo, Pražák – Dvořák, Windegger, Nový, Kotalík, Machovský, Kozlík, Fiala, Janko, Machač.

Mladíci Slavie se střetli s hokejisty z Havlíčkova Brodu, kteří se v tabulce nachází na druhém místě. Pražané však měli před utkáním o patnáct bodů více než jejich soupeř a tento náskok se jim podařilo po spolehlivém výkonu ještě navýšit.

Sešívaní junioři z úvodu utkání hledali cestu, jak otevřít skóre zápasu. To se jim povedlo na začátku 7. minuty, když Nováka překonal Ondřej Hubinka. Jejich soupeři se nepovedlo najít odpověď ani v přesilové hře a slávisté mohli navýšit své vedení ve druhé třetině.

Na konci 29. minuty se prosadil Daniel Kříženecký a ještě ve stejné třetině na něj navázal Jakub Grešl. Domácí tak šli do závěrečného dějství s pohodlným náskokem. Také toho dokázali zužitkovat.

Jako první svou druhou branku v 45. minutě zápase přidal Ondřej Hubinka. Dvacet sekund po něm zaznamenal stejný úspěch Daniel Kříženecký. Slávistickou převahu potvrdil v 50. minutě Ernest Krums a upravil skóre zápasu na konečných 6:0.

Autor Denis Freitas Lopes
Nepřehlédněte
OHLASY - MLÁDEŽ 12.4.2024

Napřed dřina, pak šampus. Makali jsme na to jedenáct měsíců, říká Luboš Jenáček

Před sezonou přišel Luboš Jenáček do Slavie, aby dovedl juniorku do extraligy, a svůj cíl splnil na sto procent. Sešívaní byli pod jeho vedením dominantní po celou sezonu a teď si užívají oslavy. ...

Přehrát video
OHLASY - MLÁDEŽ 12.4.2024

Slavící Strnad s Polákem: Nepopsatelný moment, vrátili jsme Slavii, kam patří!

Úspěch, jakým je postup do extraligy, se musí pořádně oslavit. Své o tom ví i Vojtěch Polák a Lukáš Strnad, kteří nastupovali za A-tým a náročnou sezonu zakončili v juniorce. Jejich mise pomoci ...

Přehrát video
OHLASY - MLÁDEŽ 12.4.2024

Z naší strany to byla hodně dominantní sezona, pochvaluje si brankář Jiří Tesař

Po celou sezonu byl Jiří Tesař oporou v zádech pro slávistické juniory a nic se na tom nezměnilo ani v play-off. Ve čtvrtfinále a semifinále si rozdělil práci s Tomášem Voleveckým, ve finále zvládl ...

Přehrát video
OHLASY - MLÁDEŽ 12.4.2024

Bilance 9:0 v play-off? Bez nasazení a úsilí bychom takhle úspěšní nebyli, říká Vašíček

Slávisté nasázeli v play-off Ligy juniorů neuvěřitelných 57 gólů v 9 zápasech a projeli třemi sériemi play-off bez prohry. „Byl to pro mě skvělý zážitek, tuhle skupinu lidí si budu navždycky ...

Přehrát video