30.07.2019, Filip Nochta

Paráda! Dorost v prvním přípravném zápase přetlačil Dynamo

Svěřenci Ladislava Slížka a Milana Antoše vyzvali k prvnímu přípravnému utkání pardubické Dynamo a na domácím ledě vedli již od první minuty. Vyrovnání ze soupeřovy strany přišlo až na začátku třetí třetiny, která byla po gólové stránce nejštědřejší. Mimo vyrovnávacího gólu Dynama nám nabídla také dva přesné zásahy domácích a po urputném souboji na ostří nože berou slávisté cennou výhru 3:1. V zápase se blýskl sešívaný Vojtěch Malínek, který se proti pardubickému brankáři dokázal prosadit hned dvakrát.

přát., úterý 30.7.2019, ZS Eden, Slavia - Pardubice
3:1(1:0, 0:0, 2:1 )
Pardubice

Branky a nahrávky: 1. Malínek (Brummel), 52. Vymětal (Hamršmíd), 56. Malínek (Palát, Svoboda) - 45. Kloz (Kubíček). Vyloučení: 10:12. Využití: 1:1. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.

Slavia: Pittr (Vávra) - Kluch, Stejskal, Palát, Svoboda, Kulinič, Weitz - Hofmann, Hamršmíd, Vymětal, Brummel, Malínek, Svoboda, Šíba, Vlasák, Náhončík

Pardubice: Kadlc (Marossy) - Chabada, Kubíček, Tvrdík, Hebek, Špinka, Joudal, Nápravník A. - Novotný, Kloz, Nekvinda, Váňa, Pavlata, Nápravník O., Jaša, Půlpán, Kubíček, Burda, Pilař