13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
18. srpen
Litoměřice Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY - MLÁDEŽ
8.12.2019

Sešívaná nadílka! Dorost uštědřil bůra Kladnu

O play-off, 4. kolo, sobota 7.12.2019, Slavia - Kladno
Slavia
5:0
2:0, 1:0, 2:0
Kladno

Branky

Slavia

17. Štancl (Slavíček, Hrdlička), 19. Slavíček (Brummel, Novák), 29. Hofmann (Palát, Malínek), 48. Novák (Hamršmíd, Stejskal), 51. Kluch (Slavíček, Hrdlička)

Kladno

Statistiky

Rozhodčí: Müller – Kovář, Nekvapil
Vyloučení: 5:10
Využití: 2:0

V oslabení: 0:0
Střely na branku: 37:23
Diváci: 39

Sestavy

Slavia

Volevecký – Hrdlička, Stejskal, Svoboda, Weitz, Palát, Kluch – Slavíček, Malínek, Hamršmíd, Brummel, Skoupý, Novák, Hofmann, Štancl, Vymětal.

Kladno

Jaňour – Danda, Malý, Hvězda, Burger, Koštoval, Kohlíček – Vimmer, Hurta, Hrabík, Kouba, Bareš, Nedvěd, Ullrych, Adam.

Sešívaní dorostenci jednoznačně na domácím ledě zdolali Rytíře z Kladna, kteří v Edenu dostali nepopulárního bůra. Domácí drželi ve své moci v podstatě celé utkání a zaslouženě si připsali tři důležité body do extraligové tabulky.

Slávističtí dorostenci utkání s Kladnem od začátku drželi ve své moci. Už v šesté minutě vyzval Skoupý k nebezpečné střele Štancla, o čtyři minuty později pak společně s Hofmannem našli nikým nehlídaného Malínka, ale ani jeden nevyzráli na připraveného brankáře Rytířů Jaňoura.

Na úspěch si svěřenci Ladislava Slížka si tak museli počkat až do své první přesilovky v závěru úvodní třetiny. Po výborné práci Hrdličky se k puku dostal Slavíček, jenž přesným pasem vyzval k první brance Jakuba Štancla – 1:0.

Neuplynuly ani dvě minuty a rodiče a známí slávistických hokejistů se mohli ze svých sedaček zvedat podruhé. Na konci povedené kombinace domácích byl Šimon Slavíček, který si bekhendem tváří v tvář Jaňourovi už bez potíží poradil – 2:0.

Druhé dějství začalo spíše vyrovnaným hokejem, kdy se oba týmy hledaly, než aby vymýšlely nějaké komplexní kombinace. Postupně ale inicitivu opět přebrali domácí a začali ohrožovat branku Kladna. Kombinace Skoupého s Malínkem a Štanclem po chybné rozehrávce brankáře ještě nevyšla, ale v následující početní výhodě se už Jakub Hofmann nemýlil – 3:0.

Gólman Rytířů měl co dělat i v dalších minutách. Ať už to byl zákrok proti bekhendovému blafáku Vymětala nebo prudké střele Nováka, strážce kladenské svatyně byl vždy na svém místě.

To platilo opět jen do 48. minuty, kdy sešívaní využili další rychlé akce, na jejímž konci stál připravený Michal Novák – 4:0. O tři minuty později postrčil puk mimo dosah Jaňoura kapitán červenobílých Tomáš Kluch a definitivně uzavřel gólový stav na 5:0.

Autor Šimon Rogner
Nepřehlédněte
A-TÝM 12.8.2020

Hokej je zpět! Slavia na úvod přípravy přivítá Sokolov

Konečně jsme se dočkali! Slávisté odehrají ve čtvrtek 13. srpna první ze série přátelských zápasů před startem nového ročníku Chance ligy. Do Edenu přijede sokolovský Baník a pro oba týmy půjde o ...

Číst více
A-TÝM 11.8.2020

Permice na novou sezonu v prodeji! Triko zdarma a slosování o mobil Xiaomi

Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu byl zahájen! Ke každé permici rozdáváme červené nebo bílé triko s novým logem, ze všech permanentkářů pak vylosujeme jednoho výherce, který obdrží mobil ...

Číst více
A-TÝM 11.8.2020

Informace pro fanoušky k prvnímu přípravnému utkání proti Sokolovu

Slavia odehraje ve čtvrtek v Edenu proti Sokolovu první přípravné utkání před novou sezonou Chance ligy. Vzhledem k nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR bude kapacita stadionu pro tento zápas ...

Číst více
ROZHOVORY 11.8.2020

Karanténa nám zasáhla do přípravy. Ale cítím se skvěle, říká Kružík

Ve čtvrtek slávisté vyjedou v Edenu k prvnímu přípravnému zápasu proti Sokolovu i s novými letními posilami. Jednou z nich je útočník Daniel Kružík, který má za sebou produktivní sezonu v Ústí a rád ...

Číst více