Akademie

Kustod a masér: Aleš Drnka
PR: Jakub Mezlík

Sportovně-technické zabezpečení

Domovským stadionem mládeže HC Slavia Praha je ZS Eden, k dispozici je ledová plocha, posilovny, centrum mládeže, rozcvičovna, místnost pro regeneraci, fyzioterapie, šatny pro každé mládežnické družstvo, šatny pro hosty, trenérské šatny pro mládežnické trenéry a další vybavení. V areálu využívá klub fotbalové hřiště, plavecký stadion, atletický stadion a tělocvičnu.

Studijní zabezpečení

Základní škola Eden klade důraz na kombinaci vzdělání a sportu, děti široce využívají okolní sportoviště a jejich rozvrh je přizpůsoben tréninkům.

Střední školy: SŠ elektrotechniky a strojírenství (Jesenická 1, Praha 10), SŠ ekonomická se sportovním zaměřením (Vinohradská 38), Střední průmyslová škola (Na Třebešíně 69), Gymnázium Přípotoční (Přípotoční 1a)

Ubytovací a stravovací zabezpečení

Ubytovna a restaurace přímo v areálu ZS Eden.

HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.