Anketu o nejlepší slávistický gól ovládl Pavel Kolařík!

30.07.2017, Michal Toman

Velké hlasování o nejlepší extraligovou branku sešívaných je u konce! Ve finále se mezi sebou utkaly trefy Jakuba Klepiše, Petra Kadlece a Pavla Kolaříka spolu s nájezdy Vladimíra Růžičky mladšího a Lukáše Krenželoka. Boj o titul byl nesmírně napínavý. Až do samého konce se o první místo přetahovaly góly Růžičky, Kadlece a Kolaříka a poslední jmenovaný, který rozhodl prodloužení posledního zápasu se Zlínem v základní části, nakonec o bod zvítězil.

 
 

V posledních měsících jste mohli hlasovat o nejlepší slávistický gól v extralize. Ze třech dílů díky vašim hlasům probojovalo celkem pět branek, které se utkaly ve finále. I v něm se do hlasování zapojilo opravdu hodně z vás a boj o celkové prvenství byl napínavý až do konce. O vyrovnanosti finálového klání se koneckonců můžete přesvědčit sami v následující tabulce s konečnými výsledky.

Pořadí Hráč Počet hlasů
1. Pavel Kolařík 23,5 %
2. Petr Kadlec 23 %
3. Vladimír Růžička ml. 21 %
4. Jakub Klepiš 18 %
5. Lukáš Krenželok 14,5 %

Jak už tabulka napovídá, tím, kdo od vás dostal největší počet hlasů, je Pavel Kolařík. Sešívaný matador nasbíral ve finále celkem dvacet tři a půl procenta bodů a předčil tak své konkurenty. V boji o celkové vítězství to ale neměl vůbec jednoduché. Na paty mu šlapal další zkušený mazák Petr Kadlec. Ten však nakonec získal o půl procenta méně. Titul nejlepšího gólu červenobílých v extralize tedy patří brance, již vstřelil muž s dvaasedmdesátkou na zádech, kterou nosí na sešívaném dresu dodnes. Pojďme se nyní na vítěznou trefu podívat.

Kolařík zařídil jedinou slávistickou výhru nad Zlínem v sezoně

13. 1. 2013 přijel ve 40. kole do O2 arény Zlín, se kterým neměli sešívaní v sezoně 2012/13 moc dobrou bilanci. Všechna tři předchozí utkání s týmem z jihu Moravy totiž prohráli a vydolovali z nich jen jeden jediný bod za prohru po samostatných nájezdech ve čtrnáctém extraligovém kole. Nelichotivou statistiku mohli sešívaní napravit před bezmála sedmi tisíci diváky, které do ochozů nalákalo padesátikorunové vstupné.

Pavel Kolařík moc branek nedává, ale když se mu střelecky zadaří, tak to stojí za to.

A slávisté se do utkání vrhli po hlavě. Jelínek měl hned v první minutě dvě gólové šance, které neproměnil. Nakonec ho to ale mrzet nemuselo, neboť krátce nato vystihl zlínskou rozehrávku Tomáš Hertl a nadvakrát dokázal svůj samostatný únik proměnit. Domácím se povedl i start druhé periody. Lukáš Žejdl zdvojnásobil vedení Slavie pohotovou ranou už tři minuty po úvodním buly. S bleskovou odpovědí ovšem přispěchal Petr Holík, na něhož o něco později navázal Petr Leška a zápas dospěl za vyrovnaného stavu až do prodloužení.

To ale moc dlouhého trvání nemělo a postaral se o to sešívaný matador Pavel Kolařík. Po jednatřiceti vteřinách se totiž dostal puk na levém kruhu po ose Jelínek-Kempný až ke zkušenému slávistickému bekovi, který nic nevymýšlel a přesnou ranou rozhodl o výhře domácí Slavie. Sešívaní tak díky muži s dvaasedmdesátkou na dresu alespoň trochu vylepšili svou bilanci zápasů se Zlínem a brali dva body.

Děkujeme fanouškům za účast v hlasování!

Jak jsme slibovali, vylosovali jsme ze všech hlasujících jednu šťastlivkyni, jíž se rozroste šatník o slávistické tričko. Los nakonec padl na paní Ilonu Hlavíkovou, kterou kontaktujeme e-mailem a výhru jí předáme. Gratulujeme!

Na závěr bychom rádi poděkovali všem fanouškům, kteří se do ankety o nejlepší slávistický gól v extralize zapojili a přispěli svými hlasy. A pokud nevyhrál zrovna váš favorit, snad jste si alespoň díky našemu seriálu připomněli ty nejlepší branky, které sešívaní v české nejvyšší soutěži vstřelili.

Názory FB uživatelů

 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže