13. srpen
VSTUPENKY
A-TÝM
9. prosince 2019

Brož jede na kemp dvacítky před mistrovstvím světa!

I když byl původně jen mezi náhradníky, nedělní telefonát mu změnil plány. Útočník Jaroslav Brož byl dodatečně nominován do širšího kádru dvacítky před nadcházejícím mistrovstvím světa, které se koná na přelomu roku v Ostravě a v Třinci.

Reprezentační kemp startuje už v úterý, kdy se ve Frýdku-Místku poprvé sejde širší kádr, chybět budou pouze někteří krajánci působící v zahraničních soutěžích. Po sérii tréninků čeká český tým 13. prosince modelové utkání proti Frýdku a následně trenér Varaďa udělá první selekci hráčů.

O místo v konečné nominaci dostal na poslední chvíli zabojovat i Jaroslav Brož, který letos pravidelně sbírá body v Chance lize. Se třemi góly a jedenácti asistencemi je po litoměřickém Střondalovi druhým nejproduktivnějším forvardem mezi hráči kategorie U20.

Brož rozšířil počet nominovaných slávistů do mládežnických reprezentací v aktuálním období na čtyři. Robin Všetečka je s devatenáctkou v Kanadě, Šimona Slavíčka a Jakuba Hrdličku čekají se šestnáctkou tři zápasy proti Rusku. O jejich programu jsme psali zde.

Autor Jakub Mezlík
A-TÝM 6.8.2020

Představujeme naši novou vizuální identitu!

U příležitosti 120. výročí od založení klubu mění Slavia svoji vizuální identitu. Do nadcházející sezony vstoupíme s novou tváří, jejíž základem je logo odkazující na tradiční slávistické hodnoty.

ROZHOVORY 5.8.2020

První týden přípravy na ledě je vždycky peklo, svěřuje se Kuťák

Filip Kuťák přišel do Slavie koncem minulého léta a v průběhu sezóny si vybudoval náležitý respekt soupeřů. Teď se připravuje na svůj druhý ročník v Edenu, ve kterém by měl patřit k tahounům mužstva. ...

ZPRÁVY Z KLUBU 5.8.2020

Zemřel Ladislav Slížek, muž s velkým slávistickým srdcem

V nedožitých 72 letech zemřel Ladislav Slížek. V našem klubu zanechal stopu jako hráč, dlouholetý trenér a později i zaměstnanec. HC Slavia Praha vyjadřuje upřímnou soustrast všem pozůstalým.

ZPRÁVY Z KLUBU 4.8.2020

Novým spolumajitelem Slavie se stal Jiří Vlasák

HC Slavia Praha rozšiřuje akcionářskou strukturu. Novým spolumajitelem a členem představenstva se stal Jiří Vlasák, který získal od Standy Tichého desetiprocentní podíl v klubu.