Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
9. prosince 2019

Brož jede na kemp dvacítky před mistrovstvím světa!

I když byl původně jen mezi náhradníky, nedělní telefonát mu změnil plány. Útočník Jaroslav Brož byl dodatečně nominován do širšího kádru dvacítky před nadcházejícím mistrovstvím světa, které se koná na přelomu roku v Ostravě a v Třinci.

Reprezentační kemp startuje už v úterý, kdy se ve Frýdku-Místku poprvé sejde širší kádr, chybět budou pouze někteří krajánci působící v zahraničních soutěžích. Po sérii tréninků čeká český tým 13. prosince modelové utkání proti Frýdku a následně trenér Varaďa udělá první selekci hráčů.

O místo v konečné nominaci dostal na poslední chvíli zabojovat i Jaroslav Brož, který letos pravidelně sbírá body v Chance lize. Se třemi góly a jedenácti asistencemi je po litoměřickém Střondalovi druhým nejproduktivnějším forvardem mezi hráči kategorie U20.

Brož rozšířil počet nominovaných slávistů do mládežnických reprezentací v aktuálním období na čtyři. Robin Všetečka je s devatenáctkou v Kanadě, Šimona Slavíčka a Jakuba Hrdličku čekají se šestnáctkou tři zápasy proti Rusku. O jejich programu jsme psali zde.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 9.4.2020

Chci, abychom kontrolovali hru a hráli na puku, naznačuje Martin Štrba

Vyznává ofenzivní styl a ani se Slavií nechce hrát defenzivně. To jsou jedna z prvních slov nového trenéra Martina Štrby po příchodu do Edenu. „Jsem rád, že jsem se i v téhle těžké době takhle brzy ...

Číst více
A-TÝM 8.4.2020

Slavii povede Martin Štrba. Asistentem bude Jiří Doležal, u gólmanů zůstává Roman Málek

Novým trenérem sešívaných hokejistů se stal Martin Štrba. Čtyřiačtyřicetiletý kouč vedl naposledy v Chance lize Chomutov, předtím působil jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde zároveň ...

Číst více
MLÁDEŽ 7.4.2020

Mladí slávisté trénují doma, vymysleli i netradiční video

Sešívaná mládež nezahálí ani v době karantény a připravuje se na novou hokejovou sezonu. Druháci a třeťáci připravili společně se svými trenéry zajímavé video. Mrkněte na něj v článku.

Číst více
A-TÝM 7.4.2020

Slavia ladí podobu kádru pro nadcházející sezonu

Přestože mimořádná opatření nedovolila dohrát play-off Chance ligy ani uspořádat některé posezonní aktivity, přípravy na nadcházející ročník jsou v plném proudu. Intenzivně se pracuje samozřejmě i na ...

Číst více