Na tři zápasy za cenu dvou! Zvýhodněný balíček v prodeji

06.11.2018, Klub

Využijte možnosti zakoupit si zvýhodněný balíček tří vstupenek za cenu dvou na nadcházející trojici domácích utkání Chance ligy a přijďte podpořit Slavii v bojích o důležité body.

V Edenu postupně přivítáme Havířov, Třebíč a Frýdek Místek, cena balíčku na tato tři utkání je 240 Kč při nákupu vstupenek na sezení a 160 Kč při nákupu vstupenek na stání.

Balíček je v prodeji buď ONLINE nebo si jej můžete zakoupit před zápasem s Havířovem na pokladnách zimního stadionu v Edenu.

Sešívaní mají na domácím ledě formu. Po dvou neúspěšných zápasech v úvodu sezony dokázali na svém stadionu bodovat už v sedmi zápasech v řadě. O natažení šňůry budou hrát v pondělí 12. listopadu od 18:00 proti Havířovu, utkání s Třebíčí se hraje v sobotu 17. listopadu od 15:00 a Frýdek-Místek přivítáme ve středu 21. listopadu od 18:00.

Těšíme se na vás!