23. říjen
Slavia Třebíč
17:00
25. říjen
Sokolov Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
13. října 2021

Novým sportovním manažerem Slavie se stal Jaroslav Bednář

Nejlepší střelec slávistické historie Jaroslav Bednář bude působit v klubu na pozici sportovního manažera. Bývalý útočník vykonával stejnou funkci dvě sezony v extraligovém Hradci Králové předtím, než se loni vrátil k profesionálnímu hokeji, aby završil kariéru v dresu Slavie.

Po skončení minulé sezony se čtyřiačtyřicetiletý Bednář stal spolupracovníkem obchodního oddělení, nyní se jeho působnost v klubu výrazně rozšíří. Obsadí pozici sportovního manažera, která se uvolnila potom, co se Jiří Veber stal trenérem A-týmu.

„Měli jsme v plánu uvolněný post sportovního manažera v průběhu sezony obsadit, po posledních výsledcích jsme ale zareagovali rychleji a Jarda byl pro nás logickou volbou. Má zkušenosti s touto pozicí z extraligy, přehled o hráčích a od začátku sezony sleduje všechny naše zápasy,” komentuje Bednářovo angažování Standa Tichý.

„Pro mě je to stoprocentně velká výzva. Všichni víme o co hrajeme a uděláme všechno proto, aby Slavia dosáhla co nejlepšího výsledku. Bohužel po výborném startu do sezony přišla šňůra porážek po neuspokojivých výkonech, ale já věřím, že se nám povede zapracovat na tom, abychom navázali na úvod sezony a vrátíme se tam, kde bychom chtěli být,” říká Jaroslav Bednář.

Ve čtvrtek přineseme na webu rozhovor, ve kterém popíše nový sportovní manažer své vize či nejbližší plánované kroky. Prozradí v něm také první informace o chystaném speciálním zápase, ve kterém se společně s Markem Tomicou rozloučí se svojí úspěšnou kariérou.

Vzpomínky Jaroslava Bednáře na svojí kariéru nejen ve Slavii si můžete přečíst zde.

Dotazy na nového sportovního manažera můžete pokládat i vy v sekci Ptejte se, kde na ně bude Jaroslav Bednář pravidelně odpovídat.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
A-TÝM 21.10.2021

Permanentkáři jdou zdarma na Sigmu, fotbaloví fanoušci zase na hokej!

Sešívaná středa se blíží! Hokejisté Slavie vyzvou 27. října už od 16:00 v Edenu Prostějov, fotbalisté hostí o tři hodiny později Sigmu Olomouc. Hokejoví permanentkáři mohou získat volnou vstupenku na ...

Číst více
A-TÝM 20.10.2021

Bednář a Tomica se rozloučí s kariérou ve speciálním zápase! Vstupenky v prodeji

V sobotu 18.12. dorazí do Edenu plno známých jmen! Dvě slávistické legendy Jaroslav Bednář a Marek Tomica oficiálně uzavřou kariéru ve speciálním rozlučkovém zápase, na nějž si pozvaly hokejové ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 20.10.2021

Slavia hledá nové redaktory! Staň se součástí týmu

Hledáme do svých řad nové redaktory oficiálního webu hc-slavia.cz. Pokud vás baví psát, ovládáte český jazyk a chtěli byste se třeba naučit také pracovat s videem, neváhejte nás kontaktovat. Tato ...

Číst více
ROZHOVORY 19.10.2021

Slavia je pro mě nový impuls. Věřím, že se nastartuju zpět na svoji vlnu, říká Vracovský

Po sérii nepovedených zápasů přišla první hráčská výměna, místo Daniela Kružíka zamířil na dva měsíce do Edenu Tomáš Vracovský. „Myslím, že nám to může jedině pomoci, abychom se zvedli v našich ...

Číst více
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Vítkovice Steel
HC Slavia Praha