13. listopad
Přerov Slavia
18:00
16. listopad
Slavia Chomutov
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
1. prosince 2018

Pronájem stadionu ke komerčnímu využití (koncerty, party, festivaly)

Zimní stadion Eden si můžete pronajmout za účelem pořádání koncertů, tanečních party nebo soutěží, jednodenních či vícedenních festivalů menší a střední velikosti.

Základní parametry:

Celková plocha: 2.745 m2
Ledová plocha: 1.800 m2
Rozměr ledové plochy: 60x30m
Plocha balkonu: 500 m2
Využitelná plocha zázemí: 280 m2
Provozní vstup do haly: šířka 3,15m, výška 4,12m
Kapacita hrací plochy při postavení stagee o rozměrech cca 12x20m: 5.000 osob
Kapacita stadionu mimo hrací plochu: 4.988 míst, z toho 1.116 k sezení

Stadion nabízí možnost využití kompletního zázemí – šaten, odpovídajícího množství WC, VIP salonku, sky boxů (6x), stánků s občerstvením a další. Svou polohou je stadion velmi dobře dostupný jak s využitím městské hromadné dopravy, tak autem.

Kromě pronájmu stadionu vám můžeme nabídnout i technické a produkční zajištění a pomoc s pořádanou akcí. V rámci stadionu je připraveno k pronajmutí základní vybavení jako rozvaděče, kabely 380 i 230V, nášlapy, zábrany, pracovní světla, trussové konstrukce, motory, Nivtec podiové moduly, vysílačky a další vybavení. Ceník zašleme na vyžádání.

Na stropní vazníky je možné zavěšovat trussové konstrukce pro osvětlení a drobný zvukový aparát, čímž se zásadně zkracuje doba přípravy i finanční nároky dané akce.

Kontakt

Pronájem zimního stadionu zajišťuje společnost Taupo Lake s.r.o.
Andrea Procházková – andrea@festivalpark.cz.

Autor Pronájem zimního stadionu
Nepřehlédněte
A-TÝM 12.11.2019

Spolu mezi 8! Přijďte nás podpořit v důležitých zápasech

Slavii čeká po reprezentační přestávce pořádně ostrá jízda. V současném modelu soutěže si totiž už na začátku prosince osm nejlepších týmů zajistí postup minimálně do předkola play-off. Sešívaní se ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 11.11.2019

Slávisté v repre: Úspěch na Karjale, Málkův debut nebo Slavíčkův gól

Šestice hráčů Slavie oblékla v reprezentační přestávce dres českého národního týmu v různých věkových kategoriích, trenér Miloš Říha slavil se seniorskou reprezentací vítězství na finském turnaji ...

Číst více
A-TÝM 8.11.2019

Slávisté napodobovali kuriózní góly z NHL. Jak obstáli?

Jak to vypadá, když dostanou slávisté za úkol napodobit netradiční góly ze zámořské NHL? Pořádná kopa legrace, ale mezi nepovedenými pokusy se najdou i opravdu výstavní kousky. Ostatně posuďte sami.

Přehrát video
FANOUŠCI 6.11.2019

Veřejné bruslení v Edenu

Přijďte si zabruslit ve vybraných dnech v průběhu sezony do Edenu! Podívejte se na nejbližší vypsané termíny, o dalších budeme informovat vždy prostřednictvím našeho webu.

Číst více