Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
5. ledna 2020

Shrnutí mládeže: Dorostenci na výhru s lídrem tabulky nenavázali

První víkend nového kalendářního roku znamenal zápasové vytížení pro dvě nejstarší mládežnícké kategorie Slavie. Dorostenci po skalpu Vítkovic podlehli na domácím ledě Kometě. Sešívaní junioři zahájili nový rok v Liberci. Ze severu Čech se ale vrátili bez bodového zisku.

Junioři

Juniorka Slavie nezahájila nový kalendářní rok nejlépe. Nejstarší věková kategorie sešívané mládeže v Liberci podlehla na ledě Bílým Tygrům 2:5. Svěřenci trenéra Jiřího Vebera si tak připsali se severočeským celkem druhou porážku v této sezóně.

Mladí slávisté se v utkání museli obejít bez nejproduktivnějšího obránce Mikuláše Hovorky, který se připravoval v Edenu na první start mezi červenobílými muži. I bez urostlého beka dokázali sešívaní dvě třetiny Liberci vzdorovat, nakonec ale se Severočechy padli. První zápas odehrál za juniorku Slavie útočník Jiří Puczek. Hráč ročníku 2002 se hned v prvním utkání dokázal střelecky prosadit. Více o utkání zde.

Dorost

Sešívaní dorostenci odstartovali nový kalendářní rok o poznání lépe. Do Edenu dorazil vedoucí tým dorostenecké extraligy Vítkovice a Slavia se vytáhla se skvělým výkonem, který znamenal vítězství Pražanů v poměru 4:1. Červenobílí hokejisté tak získali hned na začátku roku velice zajímavý skalp. Reportáž z utkání si můžete přečístzde.

Druhý zápas na domácím ledě ve dvou dnech odehráli dorostenci Slavie proti Kometě Brno. Dvě třetiny sledovali diváci v Edenu vyrovnaný hokej, ve třetí třetině však brněnští hokejisté rozhodli o svém triumfu. Svěřenci Ladislava Slížka se museli před Moravany sklonit po výsledku 1:6. Více informací k zápasu naleznete zde.

Autor Martin Kamenik
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 9.4.2020

Chci, abychom kontrolovali hru a hráli na puku, naznačuje Martin Štrba

Vyznává ofenzivní styl a ani se Slavií nechce hrát defenzivně. To jsou jedna z prvních slov nového trenéra Martina Štrby po příchodu do Edenu. „Jsem rád, že jsem se i v téhle těžké době takhle brzy ...

Číst více
A-TÝM 8.4.2020

Slavii povede Martin Štrba. Asistentem bude Jiří Doležal, u gólmanů zůstává Roman Málek

Novým trenérem sešívaných hokejistů se stal Martin Štrba. Čtyřiačtyřicetiletý kouč vedl naposledy v Chance lize Chomutov, předtím působil jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde zároveň ...

Číst více
MLÁDEŽ 7.4.2020

Mladí slávisté trénují doma, vymysleli i netradiční video

Sešívaná mládež nezahálí ani v době karantény a připravuje se na novou hokejovou sezonu. Druháci a třeťáci připravili společně se svými trenéry zajímavé video. Mrkněte na něj v článku.

Číst více
A-TÝM 7.4.2020

Slavia ladí podobu kádru pro nadcházející sezonu

Přestože mimořádná opatření nedovolila dohrát play-off Chance ligy ani uspořádat některé posezonní aktivity, přípravy na nadcházející ročník jsou v plném proudu. Intenzivně se pracuje samozřejmě i na ...

Číst více