13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
18. srpen
Litoměřice Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
5. ledna 2020

Shrnutí mládeže: Dorostenci na výhru s lídrem tabulky nenavázali

První víkend nového kalendářního roku znamenal zápasové vytížení pro dvě nejstarší mládežnícké kategorie Slavie. Dorostenci po skalpu Vítkovic podlehli na domácím ledě Kometě. Sešívaní junioři zahájili nový rok v Liberci. Ze severu Čech se ale vrátili bez bodového zisku.

Junioři

Juniorka Slavie nezahájila nový kalendářní rok nejlépe. Nejstarší věková kategorie sešívané mládeže v Liberci podlehla na ledě Bílým Tygrům 2:5. Svěřenci trenéra Jiřího Vebera si tak připsali se severočeským celkem druhou porážku v této sezóně.

Mladí slávisté se v utkání museli obejít bez nejproduktivnějšího obránce Mikuláše Hovorky, který se připravoval v Edenu na první start mezi červenobílými muži. I bez urostlého beka dokázali sešívaní dvě třetiny Liberci vzdorovat, nakonec ale se Severočechy padli. První zápas odehrál za juniorku Slavie útočník Jiří Puczek. Hráč ročníku 2002 se hned v prvním utkání dokázal střelecky prosadit. Více o utkání zde.

Dorost

Sešívaní dorostenci odstartovali nový kalendářní rok o poznání lépe. Do Edenu dorazil vedoucí tým dorostenecké extraligy Vítkovice a Slavia se vytáhla se skvělým výkonem, který znamenal vítězství Pražanů v poměru 4:1. Červenobílí hokejisté tak získali hned na začátku roku velice zajímavý skalp. Reportáž z utkání si můžete přečístzde.

Druhý zápas na domácím ledě ve dvou dnech odehráli dorostenci Slavie proti Kometě Brno. Dvě třetiny sledovali diváci v Edenu vyrovnaný hokej, ve třetí třetině však brněnští hokejisté rozhodli o svém triumfu. Svěřenci Ladislava Slížka se museli před Moravany sklonit po výsledku 1:6. Více informací k zápasu naleznete zde.

Autor Martin Kamenik
Nepřehlédněte
A-TÝM 11.8.2020

Permice na novou sezonu v prodeji! Triko zdarma a slosování o mobil Xiaomi

Prodej permanentních vstupenek na novou sezonu byl zahájen! Ke každé permici rozdáváme červené nebo bílé triko s novým logem, ze všech permanentkářů pak vylosujeme jednoho výherce, který obdrží mobil ...

Číst více
A-TÝM 11.8.2020

Informace pro fanoušky k prvnímu přípravnému utkání proti Sokolovu

Slavia odehraje ve čtvrtek v Edenu proti Sokolovu první přípravné utkání před novou sezonou Chance ligy. Vzhledem k nařízením Ministerstva zdravotnictví ČR bude kapacita stadionu pro tento zápas ...

Číst více
ZÁPASY - MLÁDEŽ 11.8.2020

Se šancemi, ale bez výhry. Junioři nestačili na Spartu

Šance si vytvořili, využít je však nedokázali. Přesto předvedli junioři v úvodním přípravném utkání před novou sezonou kvalitní výkon. Na Spartu nakonec nestačili poměrem 1:3.

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 9.8.2020

Dresy, exteriéry, kolekce ve fanshopu. Slavia se převléká do nového

Se změnou vizuální identity se oblékají do nového nejen hráči Slavie, řadu produktů s novým logem jsme připravili ve fanshopu i pro naše fanoušky! Zároveň dochází k úpravě exteriérů zimního stadionu ...

Číst více