Slavia mění akcionářskou strukturu

11.06.2018, Klub

Po pěti letech dochází ve Slavii ke změně v akcionářské struktuře. Nadále v ní už nebude figurovat společnost OIN Gama a.s., kterou zastupoval Richard Benýšek z pozice předsedy představenstva. Vlastníkem 99,99% akcií je nyní společnost Merit Asset s.r.o., jediným členem představenstva zůstává Vladimír Pitter. Tento převod byl uskutečněn na základě schválení valnou hromadou, která se konala v pátek.

Tiskové prohlášení

Richard Benýšek a společnost OIN Gama a.s. nejsou od 8.6.2018 věřiteli společnosti HC Slavia Praha a.s. Svoje pohledávky postoupili společnosti Merit Asset s.r.o. Cenu transkakce se strany zavázaly nekomentovat.

Merit Asset s.r.o. oznamuje, že se stala 99,99% akcionářem společnosti HC Slavia Praha a.s. a současně nabyla pohledávky od Richarda Benýška a OIN Gama a.s. za společností HC Slavia Praha a.s.

Richard Benýšek přeje klubu a akcionářům hodně sportovních úspěchů v následujících obdobích.