9. srpen
Sparta Slavia
17:30
11. srpen
M. Boleslav Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
18. ledna 2022

Slavia získala posilu do brankoviště, do Edenu přichází Martin Holík

Slavia reaguje na zranění Romana Málka mladšího a přivádí do Edenu dvaadvacetiletého brankáře Martina Holíka, který naposled působil v Šumperku, předtím si zachytal Chance ligu i za Přerov.

„Zareagovali jsme na Romanovo zranění, které je bohužel dlouhodobějšího charakteru. I vzhledem k tomu, že junioři mají nabitý program a bojují o záchranu, rozhodli jsme se přivést Martina, kterého si vytipoval trenér gólmanů Roman Málek,” říká sportovní manažer Jaroslav Bednář.

„Naskytly se nám nějaké možnosti a já jsem si vybral Martina, protože jsem na něj měl dobré reference. Dal jsem na člověka, kterému hodně věřím. Myslím si, že v této situaci by to pro nás měla být dobrá volba,” přibližuje trenér brankářů Roman Málek.

„Slavia je velký klub, taková šance může přijít jednou za kariéru, tak jsem jí chtěl chytit,” říká nová posila. „Je to pro mě výzva a věřím, že se mi bude dařit. V naší rodině jsme navíc všichni slávisti, takže i tím to bude pro mě speciální”

Martin Holík začínal s hokejem v Hodoníně, v dorosteneckých a juniorských kategoriích potom působil v Brně. V devatenácti letech začal pravidelně chytat druhou ligu, nejprve za Pelhřimov a poté za Havlíčkův Brod.

Do Chance ligy poprvé nakoukl v minulé sezoně, v sedmi zápasech za Přerov vychytal šest vítězství. Před letošní sezonou se přesunul do Šumperka, kde ale příliš prostoru nedostal a v brance se objevil pouze čtyřikrát. Pět zápasů odchytal i v druholigové Kopřivnici.

Rozhovor s Martinem Holíkem přineseme na webu ve středu.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ROZHOVORY 27.5.2022

Uděláme vše pro to, abychom si za áčko zahráli, shodují se mladíci bojující o místo

Každý tým prochází před začátkem nové sezony změnami. Kromě hráčů, kteří již podepsali smlouvy, se o místo v kádru ucházejí i další. „Konkurence je tady velká, musíme se o šanci poprat,“ říká jeden z ...

Přehrát video
ROZHOVORY 26.5.2022

Práce s dětmi mě strašně naplňuje, říká Lukáš Žejdl o svojí nové trenérské roli

Příprava na novou sezonu je v plném proudu, Lukáš Žejdl je jedním s hráčů, kteří se připravují individuálně. „Lépe vím, na čem musím pracovat,“ popisuje opora sešívaných. V rozhovoru mimo jiné ...

Číst více
ROZHOVORY 24.5.2022

Dřív jsem proti Slavii nerad hrál, usmívá se nová posila Jakub Matyáš

Slávistickou defenzivu vyztužil po dvou ofenzivních obráncích důrazný Jakub Matyáš, který se v osmadvaceti letech připravuje na své první profesionální angažmá jinde než na Moravě. „Bude to pro mě ...

Číst více
A-TÝM 22.5.2022

Rozlosování Chance ligy: Slavia začne v Třebíči, poté hostí v Edenu Sokolov

Sešívaní odstartují novou sezonu Chance ligy ve středu 14. září na ledě Třebíče, v Edenu se poprvé představí v sobotu 17. září od 17:00 proti Sokolovu. Oproti minulému ročníku se zvyšuje počet zápasů ...

Číst více