Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
9. března 2020

Shrnutí mládeže: Dorostenci započali vítěznou sérii

První kompletní březnový víkend je minulostí a my se znovu můžeme podívat, jak se vedlo sešívaným mládežníkům. Junioři zakončili sezonu dvěma porážkami v DHL Superpoháru. Naopak dorostenci nadále bojují o lepší postavení do již zajištěného play-off.

Junioři

Nepříliš úspěšné zakončení ročníku mají za sebou junioři. Nejprve slávisté marně vzdorovali ve čtvrtečním derby Spartě. Více v reportáži zde. Závěrečný duel pak sehráli junioři s karlovarskou Energií, které taktéž podlehli. Více o utkání naleznete zde.

K průběhu celé sezony se pak vyjádřili také asistent trenéra Vebera Pavel Kolařík a kapitán juniorského týmu Slavie Martin Petrák. Jejich ohlasy a hodnocení celého ročníku si můžete přečíst zde.

Dorost

Slávističtí dorostenci se ve čtvrtek představili na domácím ledě. Dorost se popasoval s Havířovem. Vyrovnaný duel rozhodlo až prodloužení, ve kterém rozhodl Mikuláš Skoupý. Více o utkání najdete v reportáži zde. Vítězství zhodnotil v rozhovoru také obránce Dominik Palát, který se podílel na všech vstřelených brankách svého celku.

V sobotu pokračovali sešívaní dorostenci ve vítězném tažení a v důležitém zápase o lepší postavení v tabulce před play-off přehráli svěřenci trenéra Slížka zlínské Berany. Více o utkání najdete zde.

9. třída

Sobotní duel deváťáků na ledě druhé Plzně nedopadl podle představ. Svěřenci trenéra Macka ztratili kontakt v první a druhé třetině. Za nepříznivého stavu dokázali ve třetí části alespoň mírnit prohru se západočeským celkem Radek Tomas a Václav Hřídel. Devátá třída je po tomto víkendu na pátém místě.

6. třída

Šestka měla před sebou těžký úkol. Na ledě Spartaku Žebrák ale šesťáci nepodali vůbec špatný výkon. Na vítězství to ale nestačilo. Žebrák zásluhou povedené prostřední třetiny dokázal naklonit zápas na svou stranu, přestože svěřenci trenéra Kucharčíka v závěru mohutně dotahovali. Prohru 6:7 mírnil dvěma zásahy také Matěj Chylík, který se proti dominantnímu týmu tabulky prosadil i v prvním vzájemném střetnutí. Šestá třída Slavie je v pořadí stále šestá.

Autor Martin Kamenik
Nepřehlédněte
A-TÝM 8.4.2020

Slavii povede Martin Štrba. Asistentem bude Jiří Doležal, u gólmanů zůstává Roman Málek

Novým trenérem sešívaných hokejistů se stal Martin Štrba. Čtyřiačtyřicetiletý kouč vedl naposledy v Chance lize Chomutov, předtím působil jako asistent trenéra v Českých Budějovicích, kde zároveň ...

Číst více
MLÁDEŽ 7.4.2020

Mladí slávisté trénují doma, vymysleli i netradiční video

Sešívaná mládež nezahálí ani v době karantény a připravuje se na novou hokejovou sezonu. Druháci a třeťáci připravili společně se svými trenéry zajímavé video. Mrkněte na něj v článku.

Číst více
A-TÝM 7.4.2020

Slavia ladí podobu kádru pro nadcházející sezonu

Přestože mimořádná opatření nedovolila dohrát play-off Chance ligy ani uspořádat některé posezonní aktivity, přípravy na nadcházející ročník jsou v plném proudu. Intenzivně se pracuje samozřejmě i na ...

Číst více
A-TÝM 5.4.2020

Příprava asi v normální podobě nezačne, říká Veber. Chce přivést útočníky

Slavia postoupila v předčasně skončeném ročníku do nadstavby a až do posledních chvil se držela v šestce zajišťující čtvrtfinále. Závěr sezony se však sešívaným nepovedl. „Šňůra porážek na konci ...

Číst více