Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2016-4-19" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
19.04.2016, 23:50
 
 
Reakce na Kawa: Mě tohle mužstvo nezklamalo, rvali se na...
"mě zklamali ti, co to tam loni poslali" S tím souhlasím. Otázkou je, koho do té škatulky zařadit. Já tam vidím minimálně dvě místenky jisté. Smajlík
 
 
Kawa
 
karma -309 Reagovat
Kawa | Slavia Praha
19.04.2016, 23:45
 
 
Mě tohle mužstvo nezklamalo, rvali se na to , na co měli, mě zklamali ti, co to tam loni poslali.Naše naděje jsou už v oblasti teoretické, nicméně jsem na tom psychicky lépe než loni, když je dobrá parta, tak si užiješ i prales, tak hlavu vzhůru Slávisti, asi budeme muset pockat, az opravdu bude někdo z extraligy na dně , jako my loni.
 
 
Galen
 
karma -6 Reagovat
19.04.2016, 23:20
 
 
Pojďme si tedy projít uplynulou sezónu (ano, napíšu to již dnes, protože si trochu protahuji den Smajlík ):

Pozitiva:
Slavia našla spolehlivou brankářskou jedničku.
Tým, který na začátku sezóny (nyní hovořím pouze o začátku) poskládal Luděk Bukač fungoval a podle mě i měl na to, aby se dostal do extraligy.
Radost mi udělali někteří junioři, o které se Slavia může opřít, pokud s nimi bude seriózně zacházeno. Dominik Frodl byl nejlepším brankářem juniorské ligy. Útočníci Andres, Nestrašil a Tejral mají určitě minimálně na to, aby se prosadili v extralize.
Trenér Milan Razým alespoň mě přesvědčil, že není špatný trenér. Jeho hra zejména v play-off a začátku baráže měla systém.

Negativa:
Nevyrovnané výkony v základní části, po kterých začaly padat u některých fanoušků podezření ze sázek.
Samozřejmě druhá polovina baráže, kde nám došla šťáva - zda za tím stála kondička, psychika, či zákulisní pletichy vedení klubu nebudu spekulovat, ale byl bych rád, kdyby ten problém někdo z klubu pojmenoval, protože normální to opravdu není.
Rotace hráčů, alibistická sázka na zkušené, ale nechtěné, hráče. Naopak nefér jednání s našimi juniory.

Současná situace - kritická:
Mluvil jsem o tom už v průběhu sezóny, že Pitter hraje hazardní strategii vítězství nebo smrt (teď myslím tu sportovní, klubová třeba taky, ale opět nechci spekulovat). Jaký je tedy stav současné Slavie?
Naprostá většina hráčů podepisovala pouze do konce sezóny. Ti lepší po sezóně odejdou za lepším, ti horší tu možná zůstanou, ale já se ptám, proč je tady držet, když se ukázalo, že na ELH nemají, což by měl být náš cíl.
Sportovní manažer podepsal smlouvu na jeden rok (katastrofální nápad pana Pittera), u trenéra Razýma nevím, ale asi to bude podobné. Po sezóně se tedy klidně stane, že budeme opět bez managementu. A teď si dejme dohromady 1+1. Žádní hráči (junioři nevyhraní), žádný trenér, žádný manažer. Ten kdo bude skládat tým na příští sezónu, začne opět na zelené louce. Kam jsme se teda oproti minulého roku koncepčně posunuli? Ani o krok. Tohle je přesně vyjádření té mé teze "vítězství, nebo smrt".
Kritická je situace také mezi fanoušky. Už letos návštěvy patřily po odečtení tisícových imaginárních zástupů k podprůměru 1. ligy a tento trend bez dostatečné péče, ale zejména důvěry ve vedení bude pokračovat.
Dostáváme se tedy k samotnému vedení, jehož výčet si zároveň dovolím sloučit se seznamem lidí, které bych rád od příští sezóny ve Slavii neviděl:

Richard Benýšek - utajený majitel, který ze Slavie vyvedl cenný majetek, aby nemusel uhradit ten dluh 15 mega (těch dalších 20 mega mě nezajímá, to vzniklo za jeho "vlády"), na druhou stranu rozhazující miliony jako dary politickým stranám, hulvát, který poškodil image klubu přímo na tiskové konferenci a během fungování v O2 aréně hájil zájmy druhé strany.

Vladimír Pitter - podnikatel, který na sebe vzal úlohu bílého koně, do Slavie vstupující zřejmě s dobrými úmysly, včetně značného sponzoringu, což jsou zásluhy, které mu nelze upřít, ale na druhé straně potápějící Slavii svými katastrofálními manažerskými rozhodnutími, které neplynuly ani tak z finanční stability klubu, nebo odbornosti, ale čistě zájmu o dění v klubu. Několik měsíců všichni věděli, že je kabina rozdělená a jistý kapitán s asistentem trenéra jde proti Dušanu Gregorovi, ale Pitter jakožto ředitel nezasáhl. Nechal problém hnisat tak dlouho, až ho nebylo možno zahojit.

Luděk Bukač - Takový Jarolím č. 2, ale zatímco ten rozmetal tým během jednoho roku, Bukač tým, který sám sestavil, rozmetal během pár měsíců, což jeho zásluhu na počátečním kvalitním sestavení škrtá. Následně se rozjel kolotoč příchozích, většinou starších, občas nepotřebných hráčů, o jejichž motivaci se povídá leccos. Na druhou stranu místo nich mířili srdcaři typu bratrů Doležalů, či junioři Andres a Nestrašil, kteří museli vyklidit prostor "zkušenosti". Výsledkem je, že po sezóně se tým defakto rozpadne. Ale dívejme se na věc objektivně. Bukač jednal celou dobu raionálně, čili ve svůj prospěch. Co je pro něj výhodnější? Přivést do klubu co nejvíce (zkušených) hráčů a protom děj se vůle boží, nebo systematicky a koncepčně začleňovat juniory? Viníkem je ve skutečnosti opět Vladimír Pitter. Proč by Bukač začleňoval juniory, když to je práce, která se projeví tak po 2-3 letech, když podepsal smlouvu pouze na jeden rok, a tudíž už tu za pár let nemusí být a jeho práci by tak "slízli" jiní? Prostě jednal tak, jak byla nastavena koncepce - dostat se do extraligy okamžitě, nebo... Těžko říct co, ale každopádně se vedení při sestavování nového týmu pořádně finančně prohne. Nebo třeba taky ne...

Jaký máte názor na současnou situaci vy?
 
 
Jekyl
 
karma -8 Reagovat
Jekyl | Poslední zhasnul ...
19.04.2016, 23:16
 
 
Asi budu za podivína, ale já jsem s tou sezonou spokojen. Na začátku a vlastně i v průběhu sezony jsem si řikal, že semifinále play off bude naše konečná. Nakonec dokážeme být ve hře o extraligu až do předposledního kola baráže (na zázraky já moc nevěřím, takže opravdu příští kolo bude naše definitivum). Rozhodně si ale myslím, že jsme podali v rozhodující fázi sezony mnohem sympatičtější výkon než minulý rok - hráči dřeli a myslím, že je ten neúspěch bude mrzet. Nejsem přesvědčen, že loni to bylo v tomhle stejné. Prostě se ale ukázalo, že ten kádr nebyl schopnej konkurovat nejenom Litvínovu, který je o parník dále, ale vlastně ani naprosto komický Varům, které podávali celou sezonu totožně chabé výkony jako my minulý rok. I tak jsem si ale poslední fázi sezony docela užil. Sport je někdy krutej a nám ukázal tvář právě tuhle tvář. Bohužel už poněkolikáté v posledních letech. Ale i v té hymně se to přece tak zpívá - roky snů, pak roky prokletí.

Co bude příští rok, těžko říct. Asi se zase dost obmění kádr, ale bylo by dobrý, abychom i nadále hráli na špici a měli alespon jakous takous naději, že se třeba zase poštěstí dostat se do baráže a tam se děj vůle boží. Jestli to bude nebo nebude v našich silách ... těžká odpověd. Já jakožto celoživotní realista růžové brýle opravdu nasadit nemůžu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
19.04.2016, 22:56
 
 
Hrozně rád bych se pletl, ale tohle vypadá špatně. A nepostup zpátky do extraligy může znamenat hodně velké změny k horšímu. Letošní tým byl vyloženě jednoletý projekt, mezi řádky vyjádření Pittera i dalších bylo znát, že buď a nebo. Zřejmě se postup nepodaří, i když dobojováno ještě není. Ten drtivý pád v druhé polovině baráže ale opravdu bije do očí a i nepřátelé konspiračních teorií musí vidět, že perfektně šlapající mančaft se skvělou chemií a drajvem se najednou téměř sesypal, přestože sestava se nijak zásadně nezměnila (průběžné dílčí změny řeší všechny týmy a na stoprocentně stejnou sestavu se žádné play off prostě odehrát nedá).
Možných vysvětlení je víc. Jednou možností je, že jsme to prostě viděli moc růžově. Po dvou hladce vyhraných sériích tu sice někteří básnili o "jízdě králů", ale je třeba vidět dvě věci: Jestřábi jsou, při vší úctě, solidní průměr 1.ligy a tým zcela bez postupových ambicí a Motor zdecimovala nevídaná marodka. A tak jsme, ačkoliv jsme byli dlouhodobě z "velké čtyřky" nejslabší, rázem byli hladce v baráži. Druhou možností je, že věkem spíš staršímu týmu fakt dochází šťáva. Je otázka, zda ve slibně rozběhnutých sériích nešlo zátěž přece jen rozložit zařazením juniorů, což se nestalo a mladí naskakovali spíš jen z nutnosti. Možností ke zvážení, pokud sportovní manažer v juniorce kvalitu nevidí (a já nemám mladé tak nakoukané, abych se s ním přel) bylo také včasné posílení někým jako Skuhravý formou střídavých startů. Toho vedení nevyužilo, pouze naše hráče dalo těžko pochopitelně k dispozici spartě a kádr posílilo o téměř imaginárního hráče Přindiše - zajímalo by měl jestli se ten ostrý hoch vůbec podívá v baráži aspoň na lávku. No a jakkoliv se to mnohým možná nelíbí, nelze vyloučit ani variantu, že vítězná mašina se zadrhla ve chvíli, kdy vedení kabině decentně naznačilo, že nahoru to prostě nejde. Důkaz samozřejmě nikde žádný, ale kdo vidět chce, určité indicie vidí. Vedení klubu nikdy nepředstavilo ani v hrubých rysech vizi případného extraligového působení, především otázku stadionu. Ono to není veselé, ale měli bychom vidět, že se na Slavii nic dlouhodobého a perspektivního vlastně nebuduje. Benýška zajímají hlavně možnosti, jak získávat z klubu zpět vložené prostředky, čachruje s nemovitým majetkem a jistý čas se usilovně věnoval kopání do Růžičky. A Pitter, to je prostě pořád ten stejný nekompetentní tlučhuba, co vloni. Kdyby se postup podařil, byl by rázem zpátky v levelu, o němž se vloni přesvědčil, že na něj prostě nemá.
No, definitivu ještě nemáme, sport se neřídí jen fyzikálními zákony, ale vesele to s námi věru nevypadá.
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
19.04.2016, 22:53
 
 
Chybí 2-3 TOP hráči a tahouni
 
 
Siff
 
karma -15 Reagovat
19.04.2016, 22:41
 
 
Jinak dnes Kašpařík s Bahenským u prvních dvou gólů... Ta baráž jim dost nevyšla...
 
 
Siff
 
karma -15 Reagovat
19.04.2016, 22:40
 
 
Přijde mi to trochu vyčuchnutý to mužstvo... Základ byl postavenej dobře ale chybí tomu ta první lajna, která by za zápas dávala pravidelně dva góly....
 
 
tomas5549
 
karma +3 Reagovat
19.04.2016, 22:29
 
 
Ja chci podekovat nekterym hracum za to, ze alespon nejakym zpusobem dustojne hrali roli: jedem,rveme se, bojujem.....
Je jasne, ze se deji zakulisni veci, za ktere ti hraci defacto nemuzou. Dreli vy by jste lidi ve firme, kdyby jste vedeli, ze vas pak vyhodi?Nebo, ze kdyz pro tu "firmu" vybojujete vyssi tridu odbyt,zisky....a jak vas firma odmeni-padakem, nebo nizsi smlouvou, protoze bude firma potrebovat penize na jine zamestnance, kteri s uspechem, ktery vy jste vydreli, nemaji nic spolecneho!?Vsichni z nas by z takoveho zamestnani odesli.Pokud nebude ekonom.zazemi Slavie stabilni a mnohem silnejsi, nebudou mit zamestnanci chut pro firmu pracovat dalsi roky, bebude ve Slavii dobre nikomu. Budme tedy radi, ze ta sezona nebyla uplny propadak, ani ostuda! Kluci uhrali co se dalo a vedeni preju, aby jich neuteklo moc, a sehnali penize na vhodne doplneni kadru ( hlavne beky,prosim), tak aby nase Slavie nebyla za outsidera a opet byla dustojnym souperem!!
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
19.04.2016, 22:08
 
 
Reakce na Třetina: Litvajz přijede s juniorama......
S dorostem Smajlík
 
 
Třetina
 
karma -1 Reagovat
19.04.2016, 21:59
 
 
Litvajz přijede s juniorama...
 
 
havelka10
 
karma 0 Reagovat
19.04.2016, 21:58
 
 
Seru na všechno kolem,v pátek jdu a budu fandit,bo nedokážu nefandit Slávii Praha !
 
 
mstr
 
karma 0 Reagovat
mstr | Praha 4
19.04.2016, 21:47
 
 
Reakce na Ralf: Jen klid, Dukla se s Varama nijak sr..t ...
Ale tomu sám nevěříš??????? Dneska je všechno o penězích a kde nejsou, tak ..................... a EL se tam nehraje. Smajlík
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
19.04.2016, 21:44
 
 
Reakce na Ralf: Jen klid, Dukla se s Varama nijak sr..t ...
Nezbývá, než souhlasit !!!
 
 
Ralf
 
karma +11 Reagovat
Ralf | Jihlava
19.04.2016, 21:42
 
 
Reakce na Tankred: Jihlava už Vary ze svého farmářského ...
Jen klid, Dukla se s Varama nijak sr..t nebude. Už posledně u nich to bylo hodně těsný 3:2 a těsně předkoncem do prázdný na 4:2 ...

Do dění ve Slavii sice nevidím, ale ty řeči tady, že se nesmí postoupit atd...jsou úplně mimo. Tomu snad ani sami nemůžete věřit. Problém je přestárlej tým, dneska jste měli průměr 29,7 a to je moc. V těch závěrech zápasů je to prostě znát. Na to stejný dojelo i Kladno, když spadlo a letos v extralize tohle shazovalo Kometu.

Přeji hodně štěstí. Snad se Dukle podaří Vary v pátek porazit, abyste si to s nima v posledním zápase mohli vyřídit sami. Smajlík
Sláva vítězům, čest poraženým Smajlík
 
 
gall04
 
karma -221 Reagovat
gall04 | www.hcslavia-fansite.webnode.cz
19.04.2016, 21:39
 
 
Reakce na mstr: Příští rok půjde do baráže motor s kladn...
No a pak právě přijde stuck in a moment (dle jedné známé písně) a ten může trvat pěkně dlouho. Jak dlouho byla takhle blízko (a stejně poměrně daleko) Jihlava? Snad 12 let letos...
 
 
mstr
 
karma 0 Reagovat
mstr | Praha 4
19.04.2016, 21:34
 
 
Příští rok půjde do baráže motor s kladnem, ať se prostřídáme, za dva roky třeba prostějov s havířovem atd. Proč se ta baráž vůbec hraje, když nechce nikdo postoupit ???????? Myslím, že herně jsme letos na ty vary měli, ale jak tu bylo již řečeno, pokud nejsou finanční a z toho vyplývající materiální a lidské prostředky, tak na důstojné úrovni EL hrát nelze.
 
 
gall04
 
karma -221 Reagovat
gall04 | www.hcslavia-fansite.webnode.cz
19.04.2016, 21:34
 
 
Reakce na soly: jak říkám, je to můj názor... i po zápas...
Jo když padne deka, tak je to průser, ale je fakt, že až takovej sešup mi hlava taky úplně nebere...asi vážně kombinace hlava (nějaké "zaleknutí se výhry") a nohy (únava, příprava, tréninky atd.). Možná nám uškodilo hladké projití prvních dvou kol a sednutí na p*del přišlo v nejmíň vhodnou dobu...Stává se to i v lepších ligách.
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
19.04.2016, 21:33
 
 
Reakce na Třetina: Razým to na tiskovce okomentoval, jak...
A co měl asi říkat........ Smajlík
 
 
Třetina
 
karma -1 Reagovat
19.04.2016, 21:31
 
 
Razým to na tiskovce okomentoval, jako by šlo o jeden z řady nevýznamných zápasů v základní části...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"