Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2018-6-28" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
28.06.2018, 17:59
 
 
. . . na dokreslení situace . . .
odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
28.06.2018, 09:47
 
 
Reakce na safa19: Sám si nad ním zlomil hůl a přitom vyž...
Na mou duši netuším, jestli se pravej sešívka pozná podle toho, že jde s tebou na pivo, skoro si myslím, že spíš ne. Jestli se chceš scházet na pivo s každým, kdo tu píše, tak držím palce. Pokud jde o mě, děkuju za zájem, oboustranný stejně jako v případě Sundance rozhodně není.
Panu Pitterovi nevěřím jednoduše proto, že se během let ukázal být neschopný a nedůvěryhodný. Když do klubu přišel, hráli jsme extraligu, naši dnešní pozici netřeba popisovat. I já ti závidím optimismus, já bohužel žádný důvod k radosti nevidím a když si odmyslím tu omáčku o držení za jeden provaz, znovuzrození a dokonce opět slůvko "rozcvičovna", které bylo hitem už při loňském čekání na informace, jak dál, tak bohužel vidím totéž, co hojas: u snědeného krámu, kde se to, že téměř nikoho jiného než juniory si nemůžeme finančně dovolit, vydává za ctnost, přestože je to ve skutečnosti zřejmě prostě nutnost. Co se týká nějakého vyžadování, nevyžaduju nic, jen mi připadalo normálnější, aby nový majitel kromě věrného fanklubu oslovil prostřednictvím oficiálních stránek klubu všechny slávisty, protože to, že si jeho vize přečtou jen v novinách a díky vašemu článku, trochu svědčí o jeho neúctě a mizerných komunikačních schopnostech. Není to největší problém, jen další kamínek do mozaiky.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže