Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-1-9" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
09.01.2019, 23:26
 
 
Jestli se to na začátku sezóny výsledkově i koncepčně s těmi odchovanci jevilo jako velmi lehce optimistické, tak to bylo tím, že člověk občas zapomíná na to špatné, ale to co tady s klubem za pár sezón provedli a nadále provádí je zoufalost a není to hodné jménu Slavia. Jestli nemá Pan majitel na to aby hráli s respektem 1.ligu, tak ať to zabalí, protože takto hazardovat se jménem klubu, ještě před pár lety velmi úspěšným je do nebe volající. Aby si nás dávali Benátky, Litoměřice nebo Kadaň, tak to nemá smysl sledovat, natož tomu fandit.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
09.01.2019, 22:03
 
 
pánové, víte co, jděte už do pr.dele… vést nad slabonkým soupeřem minutu před koncem 4:2, a nakonec prohrát, to je opravdu unikum... pro to není absolutně žádná omluva, ať už se jde ten zoufalec Pitter se svým ansámblem bodnou... tohle a vykopnutí našeho nejproduktivnějšího hráče a jasně nejlepšího střelce, byla poslední kapka... už mě ten amatérismus těžce přestává bavit...
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
09.01.2019, 21:48
 
 
Reakce na sild: Jo , jo .. je mi z toho smutno. A dnešek...
Prosím nekamenujte mě ... ale právě kvůli tomuto neserióznímu chování vedení je pro mě hokejová Slavia jako klub odepsaná a pan Pitter je pro mě hrobař slávistického hokeje. Je vidět, že odchod Vladimíra Růžičky ze Slavie znamenal i její konec. Ti, kdo tam dnes vládnou, jsou jednoduše hrobaři jednající naprosto neseriózně a jen ve svůj vlastní osobní prospěch, víc se k tomu říct nedá. Bohužel ...
 
 
sild
 
karma -85 Reagovat
09.01.2019, 21:15
 
 
Reakce na KISS: https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-li...
Jo , jo .. je mi z toho smutno. A dnešek? Když to bylo minutu a půl před koncem 4:2 , říkal jsem si dnes s dobrým koncem. A s veškerou úctou k Vrdlovci , tohle mě dostalo .. Sešívaní na klubovém webu uvedli, že za Vrdlovce požadovalo předposlední Ústí adekvátní náhradu. Jeho sportovní jednatel Vladimír Evan tvrdí: „Slavia o Vrdlovce hodně stála a říkala, že nám může nabídnout Honzu Veselého. Ani by nás to jméno nenapadlo. Důvody, proč vybrali zrovna jeho, neznám, ale asi nějaké k tomu mají.“

Zdroj: odkaz
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
09.01.2019, 21:13
 
 
A je po play off
 
 
pavlik33
 
karma -24 Reagovat
pavlik33 | Olomouc
09.01.2019, 20:52
 
 
Tel. S kým by už chtěli vyhrát zase ztráta dvou bodů styďte se
 
 
VodníRys
 
karma 0 Reagovat
09.01.2019, 20:50
 
 
Je to smutné a nehodné jména Slavie.
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
09.01.2019, 20:27
 
 
To je mazec zase plichta
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
09.01.2019, 18:05
 
 
Reakce na Weetek: Hm, a to zase prrr. Proč bych na vás n...
Realita je, že na hokej chodí víc lidí i ve Féhéru, realita je, že se Slavii krz návštěvu všichni smějou a je jim fuk, jestli za to může Pitter nebo Pytel, realita je, že s touhle návštěvou dá Slavii za reklamu leda Sencor a bude to tak na nový fény a to ještě vod něj a ne třeba na novou rolbu, co je jak Krasin. Ten led je fakt děsnej, byl jsem tam na tom bruslení a schválně hned po úpravě. Nevim, co je na tom třeba uvádět na pravou míru a kontroverzi z toho uvaříte akorát vy. Já lidsky chápu vaši opoziční pozici k VP ale je to k ničemu, to mi věřte. S nim nic nehne, je takovej a jen se modlim, aby mu neruplo v kouli a ze dne na den to nezavřel z důvodů čistě osobních do kterých vám nic není a stejně je budete zesměšňovat. Příspěvky platim fanklubu, když se snažej alespoň o něco, když vás to tak zajímá. Stačí vám to abyste mi dal pokoj?
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
09.01.2019, 17:49
 
 
Reakce na Standikk: koukám na ty gólmanský šachy v extra...
Hm, jestli se tím náhodou nevysvětluje věc Bílá helma pro Honzíka z nebe spadlá po třech měsících....
 
 
Standikk
 
karma +1 Reagovat
09.01.2019, 17:34
 
 
koukám na ty gólmanský šachy v extralize... to je hodná ta Sparta, že nám do kasy koupila Sedláčka Smajlík
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
09.01.2019, 15:38
 
 
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
09.01.2019, 09:57
 
 
Reakce na Dalajlama: Snadná rada, Ijáčku, prostě na mě n...
Hm, a to zase prrr. Proč bych na vás na veřejném diskusním fóru neměl reagovat? Napsal jste pár věcí, které neodpovídají realitě, a protože o tom náhodou něco vím, tak jsem to uvedl některými fakty na pravou míru. Nic víc, nic míň. Netuším, jaké a kam platíte příspěvky, já jsem holt už jiná generace, nám placení příspěvků a vylepování známek do legitimace moc neříká, souvislost s obsahem příspěvků na fóru nicméně nevidím. Pokud jste zvyklý, že ten, kdo platil příspěvky, mohl plácat cokoliv, tak co já s tím?
Není tu rozhodně "pusto a prázdno", docela se tu debatuje o hokeji, a dokonce se to obejde bez "apelů na morálku" a "vlezte mi na záda". Diskutujte slušně, k věci, nepište nepravdivé věci a nebude mezi námi nižádná kontroverze.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"