Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-4-1" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
01.04.2019, 23:42
 
 
Chviličku jsem si říkal, zda obsazení postů hodnotit, když je dnes apríl, ale asi je to skutečně tak. Za sebe značné rozpaky. Jiří Veber v klubu nějaký čas strávil, s pozicí sportovního manažera žádné zkušenosti nemá. Trenér Říha je podepsán pod sportovní stránkou uplynulé sezóny, během ní dosáhl špatného výsledku a jeho posezónní kritika mladých hráčů na mě působila, že tím buď alibisticky omlouvá svůj trenérský neúspěch, nebo měl s mladými hráči skutečně problémy a nedokázal je během sezóny přimět poctivě pracovat. Doufal jsem, že po odchodu pana P skončí v klubu i on. Nezbývá, než čekat, že v příští sezóně dosáhne lepších výsledků.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
01.04.2019, 22:31
 
 
Reakce na Sisko: Za mě trochu zklamání z obsazení manaže...
Káca byl výborný hokejista, i dobrý mentor pro spoluhráče které zaučoval, ale - ve vší úctě k němu manažersky nedostatečné; to vidím v budoucnu na tomto postu třeba Koláče. Ale pokud mohu, tak Jirka = dobrý tah
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
01.04.2019, 22:13
 
 
Snad nám nechceš určovat o čem se tady může,nebo nemůže psát Smajlík .Pravděpodobně budeme muset čekat,až FK dá zelenou,potom piš,ale pouze kladně Smajlík .Ta Vaše regulace a vymravňování,už tady bylo,aby se náhodou pan P a další z toho ... Smajlík ,no a víme,jak to dopadlo,že Smajlík .To bylo různých argumentů,jak je úžasný a zachránce,takže uvidíme,jak to bude,ale není být potřeba hned od začátku moc velký optimista.Kritiku je potřeba brát,tak,že na ní může být i něco pravda a být ve střehu Smajlík .
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
01.04.2019, 19:48
 
 
Jinak už jen to, že máme sportovního manažera, považuji za správný krok. Pan Veber vedl naší akademii, mladí letos udělali myslím obrovský kus práce a úspěchy napříč kategoriemi, takže bych ho viděl jako dobrou volbu. Ať se daří!
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
01.04.2019, 19:44
 
 
A co tskhle hned neremcat, a počkat si, jak to všechno bude vlastně vypadat? Po sezóně vám třeba dám za pravdu, ale teď je fakt brzy na nějaké hodnocení.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
01.04.2019, 17:39
 
 
To doopravdy není žádná výhra,že zůstává původní hlavní trenér!
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
01.04.2019, 16:57
 
 
Za mě trochu zklamání z obsazení manažerského postu a hlavně toho trenérského, kde se v předešlé sezóně nadělalo spoustu chyb. Vím, že je to utopie, ale trochu jsem doufal v návrat Razýma nebo třeba Petra Kadlece na post manažera, to by byl určitě přínos. Nevidím do zákulisí klubu, ale připadá mi, že finance asi moc jiných variant p.Tichému nedovolí :(
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"