Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
12345>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
30.04.2018, 10:37
 
 
Reakce na KISS: Souhlasím, že přímý postup prvního a ses...
Naprostý souhlas. Je li někde šance na dlouhodobé zvýšení kvality českého hokeje, tak je to snížení počtu týmů. 12 v ELH, 12 v 1. lize (ještě lepší by bylo 2 x 10). K tomu zákaz střídavých startů u hráčů nad 23 let. Pokud chtějí mit kluby farmy, tak ve 2. lize. Bohužel, na tohle svazáci nemají odvahu, takže naprosto nelogicky počet týmů v 1. lize naopak zvyšují a na aktivech raději plácají o vulgarismech fanoušků.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
20.03.2017, 22:14
 
 
Přidám se Kobsonovi s poděkováním za korektní sérii. Po událostech podzimu bych nevěřil, že se dostanete do semifinále a budete v něm hrát důstojnou roli. Myslím, že v Čechách neprávem podceňovaný Razým znovu odvedl dobrou práci. Symbolickou tečkou za sérií bylo přátelské poplácání Mazance s Bačou. Co jsme si, to jsme si...

Můj respekt mají všichni fanoušci, kteří se k nám dnes i při vědomí nevelkých šancí na úspěch vydali. Speciální pozdrav pro zasloužilé CDM pardály Kawu se Sundancem. Smajlík
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
18.03.2017, 11:18
 
 
Reakce na Sundance: Rozdil ve hre zejména v prechodu str...
Myslím, že o prognózách směrem k baráži nemá smysl psát. Jednak v ní ještě nejsme a druhak se tam hraje jiný hokej. Ta tíha je na extraligistech a jak může být svazující si pamatujeme z první baráže proti Jihlavě. A dá se čekat, že v baráži bychom byli v podobné pozici jako teď Slavia vůči nám. Líbí se mi, jak se váš tým semkl a bojuje, hraje se vám lehčeji, nemáte co ztratit. Výsledky jdou ale hodně za gólmanem, kdyby včera bylo po 2. třetině 0:5, nikdo by se nemohl divit.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
17.03.2017, 12:48
 
 
2 Riky
Čemu nerozumíš na textu: "Zdaleka ne vše se mi zamlouvá, jsou věci který se mi taky nelíbí"? Já tohle nikdy řvát nebudu už proto, že mám ve Slávii pár přátel. Ale pokud to zůstává v této verbální rovině, mávl bych nad tím rukou.

2 weetek
Možná máš i pravdu. Ale jediná obrana proti trollům je je ignorovat. Neznám podrobnosti a nepřišel jsem dělat soudce, kdo za co může, nebo nemůže. Jen mě to tu dřív celkem bavilo číst, ale už hezkou dobu tahle zbytečná "flamewar" normální diskutéry odrazuje. To jen pohled zvenčí, jsem tu host a nemám potřebu to dál řešit.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
17.03.2017, 12:08
 
 
Reakce na Kawa: V podstatě sem nakouknu jedenkrát za měs...
Nechápu, že si zdejší moderátor nechá donekonečna ničit normální debatu neutuchající žabomyší válkou dvou tro(t)llů.

Jinak s tebou budu příteli trochu polemizovat. Fandění v ČB nejsou zdaleka jen ultras, kteří tvoří necelou polovinu kotle. Zbytek jsou klasičtí fanoušci a mnohem aktivnější než kdy v minulosti jsou i gaučáci.

Jinak bych to celkově nedramatizoval. Dnešní mladá generace fandí jinak, ale taky jsme ve 20 nebyli svatí. Zdaleka ne vše se mi zamlouvá, jsou věci který se mi taky nelíbí, ale obecně je těch lidí, kteří skutečně dalají bordel jen pár desítek. A zase nic mimořádně dramatického se nedělo, nebo jo? ;-)
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
15.03.2017, 14:41
 
 
Zdar, nějaké zprávy o zraněném Tejralovi? Zaslechl jsem něco o otřesu mozku a amnésii.

Jinak ten zákrok byl smolný ale čistý i když příznivcům Štěpána Hřebejka (hlavně z Jihlavy) to stejně bude jasný... Palec nahoru pro hráče Slávie, že to dokázali objektivně posoudit. Smajlík
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
13.03.2017, 15:48
 
 
Reakce na Sundance: VELKÁ TIPOVAČKA na výsledek SF s Mot...
Můj tip:
Série 4:2 pro Motor, 1 OT
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
12.01.2017, 11:52
 
 
Reakce na afaika: Ohledně ČB jsme se na tomtéž shodli té...
Dost šancí? Opravdu? Já jich tedy moc neviděl. Přišlo mi včera, že hlavním cílem Slávie bylo nedostat šišku. Chápu defenzivní taktiku od začátku, takhle u nás hrají skoro všechny týmy, ale vy jste prohrávali už 3:0 a pořád víceméně jen čekali na vlastní modrý co se stane. Motor po 3. gólu sundal nohu z plynu a pak už to byl zápas o ničem.

Souhlasím, že aktuálně se potýkáme s určitým poklesem formy. Souvisí to i se zraněními - chyběli Rob, Walker, Pajič, to jsou všechno hráči první nebo druhé lajny, třeba na přesilovkách je to hodně znát.

Moc kvalitní zápas to včera nebyl - z obou stran. Jinak ale klobouk dolů za to, jak si po takovém oslabení a problémech vedete. Myslím, že velkou zásluhu na tom má Razým, který je pro mě nedoceňovaným trenérem. Souhlas co se týká Nováka, který byl včera asi nejhorším hráčem na ledě.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
25.11.2016, 15:02
 
 
Ty vole, von si to tu ten sluníčkář zprivatizoval... Smajlík

K Razýmovi chovám coby soupeř respekt. To není jako Vlk...
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
24.11.2016, 08:13
 
 
Reakce na afaika: Byl to výborný a vyrovnaný zápas, kluc...
Budu oponovat, ale jen trochu. Vyrovnaný zápas to byl, ale jako výborný bych ho neoznačil. Kvalitou byl lepší ten první. A tak, jako byl ten úvodní krutý pro nás, bylo to včera přesně naopak. Řekl bych, že jste byli 2 třetiny o chloupek lepší a aspoň bod by si asi Slavia zasloužila. Ale to my v tom prvním utkání taky. Nám to třeba oproti Kladnu tak nejezdilo, chyběl důraz a ani přihrávky se moc nedařily. Zlepšení přišlo až v té poslední třetině.

Nemyslím si, že ten gól byl šťastný. Předcházela mu v té přesilovce 1 velká šance a tyč po střele od modré. Polivka na můj vkus chodí hodně ven z branky a to se mu při té Čermiho dorážce vymstilo. Jinak ale chytal spolehlivě. Zklamala mě trochu návštěva, váš tým se po tom výprodeji až překvapivě semkl a zasloužil by si větší podporu. Nečekal jsem, že se vám bude až takhle dařit. Endála byste měli zkusit získat nastálo, včera to s Knotem byl váš nejlepší hráč.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
14.10.2016, 10:42
 
 
Reakce na weetek: Před sezónou tu proběhla krátká debata...
Mohu potvrdit, chytá skvěle. Smajlík
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
13.10.2016, 10:19
 
 
Můj respekt všem fanouškům Slávie, kteří k nám včera přijeli. Smajlík
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
12.10.2016, 11:07
 
 
Reakce na Kunty3187: A Hraško? Jsou aspoň nějaký spekula...
Hraško, Markovič a Drtina údajně míří na Slovensko.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
11.10.2016, 09:41
 
 
Reakce na Weetek: Tvrdit, že ve středu zbydou ti odvážní...
Sorry, že vám do toho vstupuji, tvrzení o tom, jak Bukač nemohl překousnout že do Prostějova jeli junioři, to je jen jeho tvrzení. Z toho co vím já, tak právě Bukač je hlavním důvodem té "virózy". Chci tím říct, že kdo tu současně kritizuje Benýška a zároveň velebí Bukače, vystupuje poněkud schizofreně. Není to jen Pitter, kdo v téhle kauze lže.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
10.10.2016, 11:05
 
 
2 Aleš Furch
Zpětně má omluva za tu nedůvěru k prohlášení juniorů. Podepsané to má zcela jinou validitu. A klobouk dolů za statečný výkon v Postějově. Smajlík
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
09.10.2016, 12:56
 
 
Reakce na junioriiHCS: Chtěl bych se za všechny juniory ...
Mám velký problém uvěřit, že tenhle příspěvek psal někdo z těch juniorů. Stylisticky to na to moc nevypadá... Pokud ano, měl by se podepsat svým jménem.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
08.10.2016, 11:13
 
 
Zdar sešívky.
Asi bych jako fanoušek konkurenčního klubu měl mít radost, že nám (zdá se) odpadl 1 konkurent, opak je ale pravdou. Důvodů je víc. Jednak si pamatuju, jak nám fanouškům Motoru bylo po té prasárně Lumpenfýltu a poté, co hrozilo, že budeme i v 1. lize jen jejich farmou, bez ambicí a bez perspektivy. To jsou pocity, které bych nepřál nikomu, možná s jedinou výjimkou. Druhým důvodem je pár přátel které ve Slavii mám a které zdravím. A tím třetím je skutečnost, že čím méně kvalitních týmu s ambicemi na postup v 1. lize bude, tím budou i menší šance na postup pro kterýkoli tým. Chci porážet Slávii na ledě. Silnou Slávii, ne nějakou farmu.

Rád bych vám tedy vyjádřil podporu. A nechci tu mentorovat, ale nepodceňujte sílu fanoušků. Z našich zkušeností vím, že je větší, než se mnohým zdá! Slavie ve skutečnosti není Pitterova, Benýškova, nebo kdo je vlastně napsán v akcionářské smlouvě. Je vaše! Bez vás má nulovou hodnotu. Tak si ji braňte!

Good luck!
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
07.10.2016, 10:41
 
 
Reakce na Sundance: Kdysi, když dokonce ani o Slavii nik...
Smajlík
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
02.10.2016, 10:03
 
 
Reakce na dronte: Tisk i televize před veřejností zataji...
Fajn, ale podstatnější je jiná otázka: Vrátil by je, kdyby mu Palaščák tím zveřejněním nahrávky nevyhrožoval? Jasně, v té kauze mají špinavý pracky oba dva. Jeden dává, druhý bere. Ale Palaščák trenérem extraligového týmu není...

Růžu jsem jako trenéra vždy velmi uznával. Ale jako člověk můj respekt nemá. A pokud to rozhodnutí soudu bude pravomocné, jsem zvědav, jak veverky zdůvodní to, že bude dál trenérem Chomutova. Jako že jím bude.
 
 
quak
 
karma -349 Reagovat
quak | =M= FANATIC
06.09.2016, 22:20
 
 
Reakce na quido: Kdosi tu kdysi psal prosbu o filtr na t...
Díky, potvrzuji funkčnost. Dovolil jsem si to upravit i pro motorácký fórum. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže