Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
12.07.2018, 15:25
 
 
tak to raději WSM ligu než EBEL, na EBEL bych nevkročil
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
10.07.2018, 15:07
 
 
EBEL, ne EVEL
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
10.07.2018, 15:06
 
 
Reakce na Sundance: Nin, pořád dokola … Šáfo, ušetři si ...
I ja preju z "hluboke anonymity" vsem slavistum krasne leto. Zrovna jsme se na dovolene stavili ve Villachu, tak jsem se trpce pousmal pri vzpomince na to, jak jsme tu pred casem mudrovali, jestli Slavia ma nebo nema hrat EVEL... Ta Sundancova metafora s Bilou horou je tak zvlastne mimo, a zaroven v jistem smyslu trefna: i zjevny pru*er si rada lidi dokaze nepriznat... no nic, mam radost s navratu Baraka, jakykoliv zkusenejsi hrac bude ohromne znat.
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | Pražská kavárna
06.07.2018, 13:05
 
 
Nin, pořád dokola …
Šáfo, ušetři si čas i snahu, určití lidé v naší kotlině už to tak mají, jen z anonymity kritizovat … to už je tady takový folklór od Bílé hory.
Jinak krásné léto všem.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
05.07.2018, 23:37
 
 
odkaz - jen pro zajímavost : Kempas byl v roce 2012 z Brna odeslán jako nechtěný ( trenér Venera ) na hostovačku do HC Slavia Praha. Coach Růža vycítil ( jako vždy ) jeho herní potenciál a nechal ho hrát ( aby se vyučil ) většinou vedle Koláče nebo Káci. V této sezóně udělal Kempas největší herní pokrok a proto si ho šupem vzali zpět do Brna. Ten další jeho postup všichni známe. Takže HCS má hodně na svědomí progresi hry a umění Kempase ! ! !
 
 
321456987
 
karma 0 Reagovat
321456987 | Praha 9
03.07.2018, 18:21
 
 
Reakce na Dalajlama: Tomu tedy říkám pozvánka do ochozů ...
Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
29.06.2018, 17:26
 
 
Tomu tedy říkám pozvánka do ochozů hokejového stadionu.....Dole hrát nechceme (9-14 místo), ale PO (1- Smajlík cíl není, cílem je dobrý dojem????!!
 
 
321456987
 
karma 0 Reagovat
321456987 | Praha 9
29.06.2018, 13:55
 
 
Reakce na Weetek: Na mou duši netuším, jestli se pravej ...
Smajlík
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
29.06.2018, 12:14
 
 
boha jeho, to jsou zase pohádky o tom návratu do extraligy... co jsme se už toho naposlouchali "do roka a do dne", atd. atd... ono je to nesmírně těžký i pro mužstva s takovými kádry jako Budějovice nebo Kladno, natož pak v baráži proti extraligystům, kteří mají ještě daleko kvalitnější extraligovej kádr... a my s juniorama budeme postupovat do extraligy, no pane jo...

pak v další odpovědi už se vrátí z blouznění zase zpátky na zem, že cíle nejsou žádný, a snad nebudeme hrát úplně dole, a zabojujem o play-off… no paráda


jediný řešení pro světlejší zítřky je solventní majitel, jinak se z tohohle marastu bohužel nedostanem… je až neuvěřitelný, kam až Slavia za těch pár let klesla...
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
28.06.2018, 17:59
 
 
. . . na dokreslení situace . . .
odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
28.06.2018, 09:47
 
 
Reakce na safa19: Sám si nad ním zlomil hůl a přitom vyž...
Na mou duši netuším, jestli se pravej sešívka pozná podle toho, že jde s tebou na pivo, skoro si myslím, že spíš ne. Jestli se chceš scházet na pivo s každým, kdo tu píše, tak držím palce. Pokud jde o mě, děkuju za zájem, oboustranný stejně jako v případě Sundance rozhodně není.
Panu Pitterovi nevěřím jednoduše proto, že se během let ukázal být neschopný a nedůvěryhodný. Když do klubu přišel, hráli jsme extraligu, naši dnešní pozici netřeba popisovat. I já ti závidím optimismus, já bohužel žádný důvod k radosti nevidím a když si odmyslím tu omáčku o držení za jeden provaz, znovuzrození a dokonce opět slůvko "rozcvičovna", které bylo hitem už při loňském čekání na informace, jak dál, tak bohužel vidím totéž, co hojas: u snědeného krámu, kde se to, že téměř nikoho jiného než juniory si nemůžeme finančně dovolit, vydává za ctnost, přestože je to ve skutečnosti zřejmě prostě nutnost. Co se týká nějakého vyžadování, nevyžaduju nic, jen mi připadalo normálnější, aby nový majitel kromě věrného fanklubu oslovil prostřednictvím oficiálních stránek klubu všechny slávisty, protože to, že si jeho vize přečtou jen v novinách a díky vašemu článku, trochu svědčí o jeho neúctě a mizerných komunikačních schopnostech. Není to největší problém, jen další kamínek do mozaiky.
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
27.06.2018, 20:46
 
 
Optimsnus a a kladný přístup a ono to půjde 🙏🙏👍👍 (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
27.06.2018, 20:44
 
 
Pěkný schrnuti VH
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.06.2018, 19:12
 
 
Reakce na hojas: ….. aneb jsem švorc, a rok co rok budu ...
Ono to není ani komu předat, zájem nikde není. Bez optimismu by se nedalo nic dělat.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
27.06.2018, 18:50
 
 
Reakce na safa19: Tady máte shrnutí návštěvy pana Pitter...
….. aneb jsem švorc, a rok co rok budu propouštět čím dál víc kvalitních hokejistů, a budu tu dospělou ligu hrát s dětma, kterým za to platím pár šupů…

nemluvilo se tam náhodou o možnosti prodeje někomu solventnějšímu, aby nebylo pořád tohle přešlapování na místě? (nebo spíš než přešlapování na místě, neustále ty proklamový 2 kroky zpět, a že jich už bylo)

bez toho se nikam dopředu bohužel nepohnem… jinak díky za reportáž a závidím ten bezbřehej optimismus (i když ono asi už nic jinýho nezbejvá)
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.06.2018, 16:57
 
 
Tady máte shrnutí návštěvy pana Pittera a Říhy na naší VH.
odkaz
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
27.06.2018, 16:57
 
 
Reakce na Weetek: Otázka, jestli by si na slávistickou o...
Sám si nad ním zlomil hůl a přitom vyžaduješ rozhovory, prohlášení a bůh ví co ještě. Neberu ti to, že by něco podobného mělo přijít. Jen mi to zrovna od tebe nedává smysl. Mě by zajímalo, jestli je vlastně podle tebe v současné době na Slavii něco dobře. Pořád od tebe čtu jen samá negativa, že už panu Pitterovi nevěříš, ale pořád bys něco vyžadoval. Dopisovat si tu s tebou ale nemá smysl, takže stejně jako tenkrát Sundance, i já ti dávám možnost si promluvit u piva. Chápu, že psát za klávesnicí a smát se tomu, že lidé ani nevědí o koho se jedná, je pro tebe komfortní záležitost. Každopádně pokud jsi takový sešívka, jak tu kolikrát píšeš, pojďme se sejít. Třeba dokážu při osobním střetnutí pochopit tvůj postoj. Kontakt na mne najdeš na stránkách fanklubu. Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
27.06.2018, 09:55
 
 
Otázka, jestli by si na slávistickou obec nemohl najít dvacet minut sám Pitter a poskytnout oficiálním klubovým stránkám rozhovor, je zřejmě z kategorie řečnických. Na tohle člověk nemusí mít extra kurzy, aby věděl, že fanoušky si získá vždycky spíš otevřeností a komunikací, než tajnůstkařením a nezájmem. Od změny vlastnické struktury klubu uběhly víc než dva týdny, a na webu kromě stručného oznámení nic. A pak se ten jelimánek bude divit, že na staďák chodí 300 platících, jelikož zbytek lidí zkrátka nedokázal přesvědčit a získat, aby se o klub vůbec ještě zajímali. To jsou ale tak základní věci, že je to až trapné pořád dokola připomínat. Z různých důvodů, počínaje prostou matematikou, si myslím, že samotní fanklubáci, jakkoliv věrní, loajální a třeba semknutí jak parta jehovistů, Slavii nespasí, ale pokud to pan majitel nechápe nebo ho to nezajímá, bude pak zbytečné fňukat do médií, že fanoušků ubylo.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
26.06.2018, 23:11
 
 
Reakce na hojas: ta půlhodina musela dát teda pořádně za...
Na všem se pracuje, o to nemusíš mít strach. Musíme zařídit vlastní věci, poté se budeme věnovat tomuto.
 
 
FPS
 
karma 0 Reagovat
FPS | HC Slavia Praha
26.06.2018, 19:39
 
 
"Proběhla kompletní výměna mantinelů včetně ochranných skel"
tak po hodně dlouhé době dobrá správa, zase bude po tom co jsem odešli z Libeňské arény pořádně vidět na hokej, ještě aby bylo na co
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže