Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Praha 9
10.01.2019, 19:10
 
 
Reakce na Slapnicka: Klub je jeho, muže si dělat co chce...
to mně připomíná názor když byl ve vedení SKS p.Řebíček ..Já můžu všechno a Vy držte huby..
 
 
Slapnicka
 
karma 0 Reagovat
Slapnicka | Praha
10.01.2019, 19:01
 
 
Reakce na Dalajlama: Ježiš, to je přece úplně jedno jest...
Klub je jeho, muže si dělat co chce a taky to děla. Fanoušci jsou mu jedno.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
10.01.2019, 16:45
 
 
Reakce na Weetek: To jste vystihl celkem přesně, Nasazov...
Ježiš, to je přece úplně jedno jestli je to tam tak nebo trochu jinak. Jde o to, že čím míň lidí, tím víc budou tamty resp. tamten žít v bludu, že je to jeho a že si může dělat co bude chtít. V pár lidech navíc ještě rozhádanejch se mu vlastně nejde ani divit. To je jedno, nechte to bejt, no. Tohle dál jsou asi jen takový sny...
Třetiligový Union Berlín nebyl kvůli finanční krizi schopný pokračovat v rekonstrukci svého stánku Alte Försterei. K postupu do druhé bundesligy dostali hráči od svých příznivců výjimečný dárek. Na stavbě odpracovali celkem 75 tisíc hodin, což klubu ušetřilo 2 miliony eur (zhruba 55 milionů korun). Další 2 a půl milionu eur znamenala úspora na stavebním materiálu a pronájmu přístrojů, které poskytli sponzoři. Denně se na staveništi pohybovalo 30 až 100 lidí.
Zdroj: odkaz
 
 
alcaim
 
karma -6 Reagovat
10.01.2019, 15:21
 
 
Upřímně obdivuji všechny kdo na tohle ještě chodí, všechna čest.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
10.01.2019, 13:48
 
 
Ta včerejší blamáž bohužel zapadá i návštěvou do trendu po novém roce: tři prohry v domácích zápasech, kdy na každý následující už přišlo míň lidí. Od téměř tisícovky na Litoměřice až po včerejších 527, což zapadá mezi pět nejnižších návštěv této sezóny. V době, kdy bychom se měli rvát o každý bod a doma být pokud možno stoprocentní, abychom se udrželi v osmičce.
 
 
Slapnicka
 
karma 0 Reagovat
Slapnicka | Praha
10.01.2019, 13:21
 
 
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
10.01.2019, 12:58
 
 
Reakce na red123: S naším současným vedením jsme chudý k...
Jo. Divácká soutěž Zachytej si Chance ligu. Vylosovaný úspěšný řešitel testu z dějin Pardubicka si bude moct zachytat poslední třetinu každýho zápasu co ještě zbývá do konce základní části.
 
 
red123
 
karma 0 Reagovat
10.01.2019, 12:27
 
 
S naším současným vedením jsme chudý klub, protože to není schopno marketingově velmi zajímavou a silnou značku jménem HC Slavia Praha dostatečně využít k nalezení silného sponzora. Hlavním marketingovým tahákem v minulosti byla přítomnost Vládi Růžičky a dnes nám tu chybí podobná výrazná osobnost a to nám situaci ztěžuje. Máte snad nápad na co dnes přilákat sponzory?
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
10.01.2019, 10:35
 
 
Reakce na Dalajlama: Autorskou dvojici Pitter- Říha navr...
To jste vystihl celkem přesně, Nasazování gólmanů je prostě nepochopitelné. Sázka na odchovance vede nejprve k naprostému odříznutí Sochůrka a postupnému odstavení Šorfa, namísto aby se rozchytávali na část sezóny, kdy třeba nebude zápůjčka od rudých a kdy se bude bojovat o osmičku. Následně tvrdé protěžování sparťana, který několikrát způsobí ztrátu bodů, vystřídá angažování dalšího přespolního, no a když se dostaneme na hranu play off, najednou jde do brány Šorf, který naposledy chytal 19.12. Komedie? Záměr?
Takže vám rád odpustím i to, že po prášení o barabiznách v EBEL a následném vzteklení, když jste se do toho zamotal, jste postupně zařadil zpátečku a najednou řešíte špatný led v Edenu :-) Možná se nakonec shodneme i na tom, co jsem se snažil nadnést od začátku: že lidi na Slavii nechodí, protože klubu zkrátka přestali věřit. Poslední vývoj kolem trejdu Veselý-Vrdlovec tomu dává za pravdu. Můj soukromý dojem je, že by se vedení klubu vůbec nezlobilo, kdyby mohl být v Edenu led i kádr rozpuštěn co nejdřív.
Jen kousavá na okraj: nikdo nechodí na hokej "ve Féhéru". Alba Volán Székesfehérvár, startující v EBEL pod marketingovým názvem Fehérvár AV19, hraje své zápasy v Gábor Ocskay Ice Arena, která stojí na kraji székesfehérvárské čtvrti Búrtelep. A ten tým není vůbec špatný, drží se ve středu tabulky, kádr je mixem maďarských reprezentantů a zajímavých cizinců, v bráně americký gólman, několik zámořských borců v obraně i útoku, trojice Finů a navrch slovinský snajpr Anže Kuralt... Kvalitou úplně jinde než my. Vloni průměrná návštěvnost 3046 diváků. Žádná záhada.
 
 
red123
 
karma 0 Reagovat
10.01.2019, 10:30
 
 
Klídek, pokud za nás v play-off nastoupí všichni hráči, co se u nás letos v sestavě protočili, tak to budeme mít kádr rovnou pro extraligu Smajlík
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
10.01.2019, 10:15
 
 
Ty co si to mysli jsou dlouhodobe naivni,je naprosto jasne,ze pan(P) ,vse nerekne popravde.Bez financi to nepujde a bez lidi,kteri maji doopravdy zajem vytahnout Slavii opet na vysluni.No a zatim neni,ani jedno.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
10.01.2019, 10:01
 
 
A teď nad čím brečet dřív? Nad včerejší tragikomedií nebo nad tím, co se začíná vyjevovat o trejdu roku? "Slavia o Vrdlovce hodně stála a říkala, že nám může nabídnout Honzu Veselého. Ani by nás to jméno nenapadlo."
Fajn, a kdo byl v tomhle případě ta Slavia, co říkala? Čí je tahle hnusná levárna práce? Proč vymeteme ve fázi sezóny, kdy se bojuje (opravdu bojuje?) o play off, nejvíc bodujícího hráče, který klub táhl, a ještě se mu odvděčíme trejdem do nikam, kterým mu pohřbíme zbytek sezóny? Podraz jako hrom a jsem jenom moc rád, že Honza tentokrát nedržel dekorum a ozval se, aby zase někdo nemohl plácat ty báchorky o pánovi s upřímnýma očima, co to od pohledu určitě s námi myslí dobře. Tohle je jednání, že by člověk zvracel !!! A třešničkou na dortu je pak přístup "choďme kolem pana Pé po špičkách, nebo se rozčílí a Slavii nám zruší". Ten předsezónní optimismus a vyprávěnka o "nové Slavii" se čím dál víc začínají utápět v čím dál hůř okecatelných levárnách.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
10.01.2019, 09:47
 
 
V play-off by byla Slavia pouze dopoctu,pravdepodobne nejsou finance,protoze tohle co se deje neni normalni.To je tak,kdyz to vedou cizi,oba z Pardubic.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
10.01.2019, 09:26
 
 
Autorskou dvojici Pitter- Říha navrhuji na divadelní Cenu Ferdinanda Vaňka za absurdní politické drama na pokračování "V brankovišti aneb do PO nás nedostanou". Nebožtík Havel by zbledl závistí...Místo v přípravě nejlepšího Šorfa začne dva roky marnej Polívka. Pokračuje miláček publika Honzík s Tajemnou Maskou a až po něm se dostává k lizu hvězda přípravy. Když se rozchytá a udělá se série, tak se posadí, asi aby si lidi a hlavně mladej moc nezvykli a nepropadli nezdravému optimismu, že svět je dobrý místo k žití. Když se jakžtakž rozchytá Honzík a je se skřípěním zubů alespoň částí publika akceptován, přijde prvek ze starověkého dramatu a je Deus ex machina nasazen zázračně vyléčený Růžička. A když se rozchytá a jde o každý bod, nasadí se x zápasů stojící a tedy nerozchytaný Šorf aby se na nájezdy zase nahradil včera jistě zvlášť dobře zamrazeným Růžičkou, vše korunováno Novákem na rozhodující nájezd...Gratuluji, z Národního se určitě ozvou, už aby to bylo
 
 
Slapnicka
 
karma 0 Reagovat
Slapnicka | Praha
10.01.2019, 08:59
 
 
No , aby nás tímhle stylem porazilo mužstvo, kde chytá brankář ročníku 2001, v útoku 18 ti letý kluci, mě rozum nebere. A to nehrál Zachar ani Ordoš, kteří sice hrají extraligu, ale Benátkám pomohli, to jsou posily a né to, co chodí k nám. U nás se posílají mladý hráči jako Brož, Šmerha do 2. lig a hrají tu hráči odjinud. Furch a Heldák měli včera odehráno 8 minut. Proč? Jsou lepší, než ostatní starší hráči, bojují a i dávají góly a to za tak málo času na ledě. Tady hrají pořád ti samí, bez ohledu, zda se jim daří, či nikoliv. Střídání brankářů na nájezdy byl mistrovský tah. Říha si dělá na Slávii co chce,tahá sem kdekoho, protože Pitrovi je to jedno a takhle to dopadá.Včera jsem ten mladý tým Benátek obdivoval, bojovali do poslední vteřiny a to doslova.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
10.01.2019, 07:19
 
 
Reakce na svata1: Prosím nekamenujte mě ... ale právě kv...
Souhlas!
Vzal si toho moc pan majitel,je potreba se venovat fotbalu,nebo hokeji a delat tu praci na vice nez 100% ,aby to melo velmi slusnou uroven.
 
 
lukatom
 
karma -1 Reagovat
10.01.2019, 06:54
 
 
Reakce na guman66: To je mazec zase plichta...
..a zas prohrana
 
 
lukatom
 
karma -1 Reagovat
10.01.2019, 06:53
 
 
prohrat vsech 10 prodlouzeni, to jsem nevidel od doby co se nehraje na remizy
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
10.01.2019, 02:19
 
 
Smajlík Smajlík
 
 
Sisko
 
karma -4 Reagovat
09.01.2019, 23:26
 
 
Jestli se to na začátku sezóny výsledkově i koncepčně s těmi odchovanci jevilo jako velmi lehce optimistické, tak to bylo tím, že člověk občas zapomíná na to špatné, ale to co tady s klubem za pár sezón provedli a nadále provádí je zoufalost a není to hodné jménu Slavia. Jestli nemá Pan majitel na to aby hráli s respektem 1.ligu, tak ať to zabalí, protože takto hazardovat se jménem klubu, ještě před pár lety velmi úspěšným je do nebe volající. Aby si nás dávali Benátky, Litoměřice nebo Kadaň, tak to nemá smysl sledovat, natož tomu fandit.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"