Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
08.01.2019, 12:27
 
 
Reakce na Weetek: Po vybojování extraligy taky zamířilo ...
. . . . i Slížek, Hlinka, Blažek, v boudě taky Franta Pomahač a jezdili tam vždy dva junioři, nejčastěji Bedna + Káca a ty většinou logisticky zajišťoval kustod Pepa Plýhal !
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
08.01.2019, 11:01
 
 
Reakce na hokejveteran: No asi ano, ale za Slavii hrálit...
Po vybojování extraligy taky zamířilo do Kralup několik hráčů postupového kádru, kteří se do extraligové sestavy už nevešli: Penk, Luboš Dopita, mladý Glabazňa, později Šnoblt, Macek nebo Petr Tejral, strejda našeho současného Petra (ti tři si pár zápasů extraligu za Slavii i zahráli) nebo hráč s jedním z nejdelších příjmení co znám, Radek Aschenbrenner, který odešel z Edenu ještě před postupem, sezónu odehrál v Odense a pak si přes Beroun do Kralup odskočil, než hrál v Německu a dokonce v Holandsku. Vždycky si říkám, jak se v 90. letech před mobily, emailem a internetem tahle "exotická" angažmá asi domlouvala. Ex-slávistů, co takhle hráli různě po Evropě, bylo víc.
 
 
Slapnicka
 
karma 0 Reagovat
Slapnicka | Praha
08.01.2019, 10:55
 
 
Jsem zvědav, kdy trener změní sestavení přesilovek, vzdyt už od začátku sezóny jsou žalostné, procento úspěšnosti skoro nulové a pořad to hrají ti samí a nemění se vůbec nic. Včera přesilovka 5-3 bída, s tímhle se zápasy nevyhrávají.
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
08.01.2019, 08:33
 
 
Reakce na Safa19: Na Kladně je vždycky minimálně 70 lidí...
Kladno-Slavia,hralo se zacatkem Listopadu a nebylo v sektoru pro hosty 70 lidi a Tebe jsem tam vubec nevidel.
 
 
Safa19
 
karma 0 Reagovat
08.01.2019, 07:54
 
 
Reakce na george64: Otazka zni,jestli Slavia bude hrat p...
Na Kladně je vždycky minimálně 70 lidí.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
07.01.2019, 22:55
 
 
Reakce na Dalajlama: Hahaha, milý hochu, vaše stírací př...
Překrucování, pitvoření a narážky na rodinu jako reakce na argumenty a fakta? Hm, mně stačilo, dál už ze sebe dělejte hlupáka sám, když vás to baví. Já jdu pátrat po předních ze Sibiře... Tohle fórum se zřejmě bez trolla neobejde.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
07.01.2019, 21:54
 
 
Reakce na Weetek: Pojďme se na chvíli oba tvářit, že sku...
Děkuji za zajímavý rozbor. Bohužel, myslím si, že se tady ukazuje rozdíl mezi celkovými podmínkami i úrovní sportu po morální stránce v cizině a u nás. Samozřejmě, i u nás existují světlé výjimky, ale bohužel Slavia není první ani poslední, kdo takto smutně dopadl. V současné době podobný vývoj hrozí například dosud extraligovým Pardubicím, klubu, který se až dosud mohl pyšnit tím, že nikdy z extraligy nesestoupil. Vývoj v Pardubicích teď až příliš připomíná Slavii na jaře 2015. Letos tam vážně hrozí sestup s tím, že se jen tak nevrátí. Vedení klubu a města (ze strany ANO) si totiž udělalo z klubu výnosný kšeft. Dušan Salfický (kdysi brankář, nyní politik za ANO) tam také vykládá jakési pohádky, zatímco hráči nejsou schopni kolikrát za 60 minut čistého času hry vstřelit ani gól. Je to vše o převážně chybějící morálce tady v ČR (čest výjimkám, jako jsou bývalí hokejisté přímo vlastnící svoje kluby, ti je padnout nenechají). Ještě jednou děkuji.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
07.01.2019, 20:14
 
 
Reakce na Standikk: Víte co by mě zajímalo? Jen hypoteti...
No asi ano, ale za Slavii hrálitaky Kralupáci, např. Petr Marek, Špelda; naopak za Kralupy v 90-tých letech hráli Slávisté. Jarda Bednář sehrál snad prvé utkání v kat. dospělí právě v Kralupech. Manažer Tomáš Herstus sjednával střídavé starty a v Kralupech A-tým trénoval nynější mládežnický trenér HCS Pecka. Takže spolupráce se Slavií tady byla ! ! !
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
07.01.2019, 20:09
 
 
O dneska zlatý bod 😎🤣
 
 
VodníRys
 
karma 0 Reagovat
07.01.2019, 19:52
 
 
Bodik zlaty… :-)
 
 
czech
 
karma -102 Reagovat
czech | Praha
07.01.2019, 18:38
 
 
Reakce na Dalajlama: Hahaha, milý hochu, vaše stírací př...
Milý hochu, na rozdil od Tvého neustále stejného a nic nového nepřinášejího kolovrátku, mají Weetekovy informace alespoň nějakou hodnotu. Dá si tu práci a přinese nové info. Howg
 
 
george64
 
karma -727 Reagovat
george64 | HC Slavia Praha
07.01.2019, 18:15
 
 
Otazka zni,jestli Slavia bude hrat play-off,nebo,jestli je vubec zajem hrat play-off.

Kdyby se hral hokej v Kralupech(Slavia-Vsetin),tak si myslim,ze by podpora Slavie byla velmi slaba.Kdyz Slavia hraje na Kladne,tak to neni zadna slava,priblizne 30 lidi.
 
 
red123
 
karma 0 Reagovat
07.01.2019, 17:39
 
 
Myslím tím že by pak u nás hráli play-off oba, pokud Ústí skončí sezóna. Je to možný?
 
 
red123
 
karma 0 Reagovat
07.01.2019, 17:36
 
 
S tím Danem, není to náhodou domluvený tak, že pak na play-off si Honzu Veselýho stáhnem zpátky? Ústí už se už zřejmě cítí bez šance na play-off, tak to byl majstrštyk vedení, pokud to vůbec pravidla soutěže dovolují.
 
 
Standikk
 
karma +1 Reagovat
07.01.2019, 15:32
 
 
Víte co by mě zajímalo? Jen hypotetická otázka. Kolik lidí by asi přišlo na zápas dejme tomu Slavia – Vsetín kdyby se nehrál na Slavii, ale dejme tomu v Kralupech n. Vlt.? Stadion tam je cca pro 3 tisíce lidí, hraje se tam nějaká krajská soutěž nebo co, je to relativně blízko Prahy a z doby kdy jsem tam ještě žil, si pamatuju, že holky Slavie tam své domácí zápasy hrály (proto mě tahle hypotéza také napadla). Takže by mě při zdejší diskusi nad návštěvami zajímalo kolik lidí by na takový zápas asi tak přišlo. Anebo ještě lépe třeba zápas s Kladnem. To si myslim, že by bylo vyprodáno, akorát by většina asi fandila Kladnu, protože co si pamatuju, tak z kladenskýho zimáku vždycky snad půlka lidí byla z Kralup
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
07.01.2019, 15:04
 
 
Reakce na weetek: Ostatním kromě pana Dalajlamy se omlou...
Hahaha, milý hochu, vaše stírací příspěvky tu většina přeskakuje stejně jak ty moje, i bez upozornění, že nejsou povinný, jak tu kdysi kdosi trefně poznamenal. Není vaše rodina ze Sibiře? Vy jste fakt hotovej Gleb Kapustin, Měl jste zkusit kandidovat na prezidenta, sebral bych vám podpisy. Takže rakouský a německý troubové chodí protože nejsou dotčený Múzou a Výšinami český extraligy? Jednou ochutnáš a jinou nechceš, jak praví hvězda reklamy na brambůrky?
 
 
bulik75
 
karma 0 Reagovat
07.01.2019, 13:56
 
 
Reakce na Weetek: Pojďme se na chvíli oba tvářit, že sku...
Skanska se nevrátí...
 
 
weetek
 
karma +6 Reagovat
07.01.2019, 11:22
 
 
Ostatním kromě pana Dalajlamy se omlouvám za "román", klidně to přeskočte, většina z vás popisované ostatně asi sama tak nějak ví...
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
07.01.2019, 11:21
 
 
Reakce na Dalajlama: Fakt můžu dál mudrovat? Děkuju Červ...
Pojďme se na chvíli oba tvářit, že skutečně o soutěžích jako EBEL nebo DEL2 máte znalost a přehled, jak tamní zápasy probíhají a jakou mají úroveň (poznámka pod čarou: nemyslím si to, odhaduji, že EBEL znáte z občasných článků na hokej.cz a možná jste někdy v penzionu na Šumavě nebo u Znojma omylem naladil nějaký zápas "na Rakušákách", z DEL2 byste bez internetu nedal dohromady ani pětici týmů...ale to je fuk, třeba se pletu a jste ve Weiswasseru na Liškách nebo v Drážďanech na Ledových lvech třikrát do roka...).

O co tu běží a co se vám marně snažím vysvětlit, je následující: pro týmy z vámi zmiňovaných soutěží je jejich liga top. Bez ohledu na to, co si myslíte o úrovni hokeje EBEL, tak v Rakousku (natož Itálii, Maďarsku nebo Chorvatsku) fanoušci tohoto sportu prostě lepší podívanou neuvidí. A tak kromě koukání po nocích na Vanka prostě chodí na stadiony. Jejich týmy nikdy lepší soutěž, než je EBEL, zkrátka nehrály. Mimochodem, oni kolem zápasů dovedou udělat slušnou show a představa o "starejch barabiznách" je také dost mimo - všechny haly, kde se aktuálně EBEL hraje, jsou buď větší nebo novější než Eden, případně obojí.
Co se týká DEL2, to byla dlouho uzavřená soutěž, takže pro fanoušci v ní hrajících týmů opět top. Po sezóně 2015-16 poprvé po letech postoupili Fischtown Penguins do DEL (na čemž se podílel náš odchovanec Honza Kopecký, který tehdy uzavřel svou kariéru, zatímco náš další odchovanec Jarda Hafenrichter před sezónou odešel z Bremerhavenu do Hamburku, který pak právě na úkor jeho předchozího týmu spadl ... takové malé slávistické paradoxy v DEL2 pro ty, co to sledují). I poté, co je systém dvou nejvyšších německých soutěží opět propojený, je ale v DEL2 většina týmů, které DEL nehrály buď nikdy, anebo naposledy před lety, často jako jiné kluby z téhož města, které zkrachovaly a různě se transformovaly (např. v Kaufbeurenu, Frankfurtu, Kasselu či Weisswasseru). V těch klubech panuje mezi fanoušky naopak nadšení, že se zase hraje, a třeba i o postup. Jaképak "bez naděje na lepší zítřky"? To je čím dál povědomější bohužel spíš nám.

No a naproti tomu máme Slavii, jejíž fanoušci zažili 20 let v nejvyšší soutěži, kde se řadu let hrálo na špici, dvakrát jsme byli mistry. Klučina, který se narodil v roce postupu, mohl první titul slavit s tátou na tribuně a druhý už s partou v kotli, komu bylo při vybojování extraligy -náct, prožil se Slavií v extralize zbytek dospívání i dospělost a mohl na ni začít vodit své děti. Pro vás dvacetiletá epizoda, pro "fanoušky úspěchu", jak jste je nedávno tituloval, to jediné, co se Slavií zažili. Chápete ten rozdíl a především to zklamání a frustraci lidí, když se pak sestoupilo a nazdárek, co vykládal pohádky o "do roka a do dne" nám tři roky poté, kdy se stále plácáme v 1. lize, nota bene rok od roku níž, před play off vymění nejproduktivnějšího útočníka ve prospěl odchovance (a to není nic proti Danovi, držím mu palce), aby zároveň zmiňovanou koncepci v případě brankáře naprosto popíral nasazováním tu sparťana, tu boleslaváka na úkor odchovanců? Klidně si dál mudrujte, nad čím chcete, snažil jsem se vám po lopatě vysvětlit, v čem podle mě ta "záhada" vězí, dál je to zbytečné rozvádět. Mimochodem, do Drážďan to není tak daleko, sedněte na vlak, koukněte na zápas Eislöwen a najděte pět rozdílů mezi nimi a námi... anebo klidně deset. Posledně mi u hlaváku trvalo asi pět minut, než přijela tramvaj komplet v barvách klubu, EnergieVebund Arena taky není špatná hala, věřte mi. Měl jsem před lety to potěšení si v ní zahrát (jiný sport než hokej) a jako barabizna mi nepřipadala.
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
07.01.2019, 10:58
 
 
Reakce na Slapnicka: No, ty dresy je možná fakt, ale nej...
No, kolmo rozpůlený na dvě barvy jako standardní sady jsme asi fakt jediný na světě, nikoho takovýho jsem nenašel. Nemyslím, že třeba v NHL resp. kdekoliv by takový dresy jako standardní prošly bez třetí varianty. Různý pruhovaný kombinace ve stylu třicátých let se pouští leda na winter classic ale nikdy tak aby se tloukly se soupeřem. Ale jak jsem řekl, nedělám si naděje, že by to někdo řešil, vždyť jde jen o pár zápasů a stejně se nesestupuje, že...Konkrétně letos se to týká na 100% Poruby a na 50% Prostějova a Frýdku, který si pořídily černou sadu. No ale pokud jde o Prostějov, v září tu hrál jako na potvoru v bílejch s širokým červeným lampasem na boku. A gól na tři jedna do prázdný branky byl taky po naprosto nesmyslným námazu soupeři
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže