Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
17.05.2018, 12:20
 
 
Tak panové co vy jste d.b.ln. hovada nechat si utéct takového trenéra už se proberte Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
Pane Razým velké díky za vaší práci a smekám Smajlík Smajlík jak dlouho jste to s těma křvákama vydržel.Hodně uspechu v novém klubu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 11:33
 
 
Reakce na TKPinokio: To je pozvánka na valnou hromadu fa...
Sorry, překoukl jsem se v datu. Pokud bude až 20.6, možná už ani nebude o čem debatovat. I to o akčnosti fanklubu maličko vypovídá.
 
 
mpik
 
karma -47 Reagovat
17.05.2018, 11:25
 
 
Popravdě, odchod trenéra Razýma tu už někdo tipoval po tom hráčském exodu. Já se mu vůbec nedivím, protože tady to bude bez jakýchkoliv ambic. Myslím, že je zcela evidentní, jak vypadá "stabilizace klubu" dle pana Pittra. Tento pán nemá žádné plány. Krach se blíží....
 
 
TKPinokio
 
karma +3 Reagovat
TKPinokio | Čechtice
17.05.2018, 11:04
 
 
Reakce na Weetek: Ve světle (nebo spíš tmě) posledních d...
To je pozvánka na valnou hromadu fanklubu, která navíc teprve bude, tak nevím, co čekáš, že se dozvíš... Smajlík
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
17.05.2018, 10:46
 
 
Už to rozpustili? Po tom ať poslední zhasne...
 
 
rihic4
 
karma +1 Reagovat
17.05.2018, 10:29
 
 
Tak jsme bez trenéra.. Smajlík né, že by mě to překvapilo, ale teď už to světlo na konci tunelu svítí hodně slaboučko :( pane Razým, velké DÍK za všechno! Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
17.05.2018, 09:48
 
 
Ve světle (nebo spíš tmě) posledních dnů a týdnů se mi dokola vrací jedna otázka: co na to fanklub? Sdružení fanoušků, platforma pro nějaký koordinovaný postup směrem k (neříkám rovnou "proti") vedení, jediná formální organizace hokejových slávistů. Vypadá to, jako by některé postavy, které v minulosti byly na fóru neobyčejně aktivní a často i velice expresivní při dohadování se s lidmi, co měli jiný názor, najednou spolkly jazyk, přišly o klávesnici nebo rovnou prsty a drží dlouhodobého bobříka mlčení. Je to veliká škoda, nejde o nějaké prsení se ve stylu "já to říkal", ale v podobných situacích je koordinovaný postup fanoušků často jedním z hlavních hybatelů dění, příklady známe z Čech i odjinud. Na odkaz sesivani.com je pozvánka na valnou hromadu z 3.5., o jejím průběhu ani čárka. Spousta slávistů by ráda věděla, zda se něco pohnulo a pokud ne, tak proč. Bylo to tak hrozné, že není o čem psát?
 
 
marty73
 
karma 0 Reagovat
marty73 | praha
17.05.2018, 03:36
 
 
ahoj,máte někdo nějaký info z valný hromady klubu?..měla proběhnout okolo 10.5.2018 myslím.. Nikde jsem žádnej výstup nenašel.. sešli se vůbec ti dva pánové?
Rubrika ptejte se,je pěkně scenzurovaná a p.Mezlík odpovídá na vše jednou větou o přehodnocení cílů,po dvou čtvrtých místech.. prostě sr..č.y.. Takže by mne zajímalo,jakým směrem se to vlastně ubíráme,když tolik hráčů skončilo Smajlík
Stěžovali si na návštěvnost a udělaj tohle?..vždyt na náš hokej už teď choděj jen ti zbylý věrní a rodinný příslušníci,na "no name"juniory to bude jen horší..jsem zvědavej kolik bude permic..? Lidi přece může přivést jen nějaký jméno(třeba spousta z nás chodila na Endyho a oni ho nechaj jít do Budějek Smajlík )
Prostě tomu nerozumím.. HC SLAVIA foreverrrrrrrrrr....
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
16.05.2018, 15:01
 
 
Reakce na fardai: Razým na Slávii pravděpodobně končí, d...
V režimu, v jakém klub pod taktovkou Upřímného už několik let funguje, jsou stejně podstatné jako informace zveřejněné ty nezveřejněné, dokonce možná víc. Pokud sice hráče na přípravě přivítali trenéři Razým, Srdínko a Málek (zpráva z 9.5. tuším), ale zatím nikde nepadla informace o tom, že by trenéři podepsali nové smlouvy, je klidně možné, že Razým odejde. Upřímně řečeno, jestli už z klubu dokázal dostat nějakou podstatnější část financí, které mu velmi pravděpodobně dlužili, anebo pokud naopak ztratil naději, že se to povede, jakékoliv případné nabídky na angažmá výš musí logicky upřednostnit před plácáním se v 1. lize na střídačce výrazně oslabeného týmu, který nemá absolutně žádné sportovní cíle ani perspektivu. Pokud má Srdínko potřebnou licenci, posune se na místo hlavního trenéra on, příchod jakéhokoliv nového trenéra se nejeví z výše uvedených důvodů a naší finanční (ne)mohoucnosti jako možný.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
16.05.2018, 14:38
 
 
takže konec:

Frodl, Polívka
Kasík, Barák, Holý, Pohl, Ryzák, Růžička, Kolařík
Šafránek, Z. Doležal, Nedvídek, Jankovský, Kubica, Račuk, Endál, Kadlec

super, to je těch 10 kroků vpřed asi... to už je opravdu na rozpuštění, ještě že si odhlasovali že se nemůže spadnout...
 
 
fardai
 
karma 0 Reagovat
16.05.2018, 08:43
 
 
Razým na Slávii pravděpodobně končí, dostal nabídku od extraligového klubu.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
15.05.2018, 10:13
 
 
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
14.05.2018, 16:02
 
 
Reakce na kafka: Mno, pro některé z Vás to musí být krut...
Netuším, jak pro koho, ale já si pana Razýma po počátečních rozpacích oblíbil a jako plzeňáka ho snad už ani neberu Smajlík Chápu to špičkování, ale to je stejné, jako kdyby indiáni měli mít mindrák z toho, že letos céčko nosil Káca, neoddiskutovatelný produkt slávistické líhně a jeden z borců, které vypiplal "nenáviděný" Vladimír Růžička. Nějak mě to nevzrušuje asi i proto, že vůči Plzni žádnou extra rivalitu necítím. Jasně, vaše fandy jsem rád neměl nikdy, jelikož se chovají, jak se chovají, ostatně jakkoliv se na hokeji neperu, jedinkrát jsem z toho odbočil, když jsem musel před lety jakéhosi vašeho mladíka na peronu Českomoravské výchovně proplesknout, ale jinak jste mi byli vždycky tak nějak fuk, další tým z mnoha. V naší zlaté éře jste ostatně byli výsledkově spíš dole, až váš postup přes nás v sezóně 12/13 znamenal pro nás bronz a pro vás cestu za titulem.
 
 
Standikk
 
karma +1 Reagovat
14.05.2018, 15:39
 
 
Zaujala mě ta letmá diskuse o snížení počtu účastníků, myslím si, že je to zajímavé téma na širší diskusi a my to tu nevyřešíme. Ale protože nás čeká tak trochu okurka, tak bych přidal svůj názor – obecně si myslím, že zúžování je nesmysl, který nic nepřinese, je to jen změna pro změnu. Nevšiml jsem si, že by třeba slovenská liga o nižším počtu týmů nějak vynikala, naopak je úrovní shodná tak s naší WSM ligou. Ono totiž v první řadě jde o finance. Argument, že bude větší konkurence je lichý, protože týmy nebudou mít více peněz na posily. Těch pár šušní co by dostaly od ligy na úkor 2 „zaniklých“ týmů vůbec nehraje roli. A hráči s platovými požadavky dolů nepůjdou. Proč by taky měli, hokej je tržní záležitost a pokud jsme dnes v hokeji na finanční úrovni Finska nebo Švédska, je to úspěch. Ve finále by na tomhle vydělaly akorát ty bohaté kluby jako je Sparta nebo Třinec, případně Brno. Nikoliv liga jako celek.
Ve fotbale je to stejný, ligu o menším množství mají třeba ve Skotsku, opět na Slovensku, ve Švýcarsku nebo Rakousku. Nevim, že by to nějak pomohlo místním týmům v tom, aby byly lepší. Vesměs ty ligy mají (kromě Slovenska) jednoho hegemona, kterej je především finančně někde jinde než ostatní. Čili nějaký výkonostní přínos je nula. Pro mě je to jenom líbivá snaha, která ale nemá opodstatnění a už vůbec ne oporu v nějakých datech, které by hypotézu méně týmů = zkvalitnění jakkoliv potvrzovaly.
Je otázka co by to udělalo s mladými hráči, teoreticky by měli menší šanci se dostat do ligy, to je další negativum.
Co se týče extraligy, přínos nevidím a pro ty ostatní kluby, které třeba mají nějaké ambice už vůbec ne. Farmářské kluby? O to by tady asi nebyl zájem. Pokud by Slavia byla farmou dejme tomu Hradce a chodili by sem akorát hráči co se nevešli do jejich kádru, přičemž by to byl ekvivalent juniorské ligy ve fotbale, tak to by nepřišlo ani 20 diváků. A kdo by to platil? Hradec by držel pod smlouvou 50 hráčů? Nebo by to platili majitelé těch farmářských klubů? To je přeci nesmysl. Zde bych prosil nesrovnávat s NHL a jejím systémem farmářských klubů – kluby NHL jsou financovány úplně jinak a mají úplně jiné peníze vycházející ze zisku soutěže.
A na závěr ještě jedna věc – padlo tu srovnání se socialismem, o tom jak to tehdy fungovalo při nemožnosti odchodů do zahraničí, při vší úctě tyhle srovnání s dobou minulou jsou úplně mimo ve všech ohledech, ne jen v hokeji. Ty podmínky jsou úplně jiné, rovnítko je leda to, že jde o stejný sport a stejnou zemi (no vlastně ani to ne), vše ostatní je jiné počínaje financemi, možnostmi, společenskými podmínkami, ochotou hráčů (ne)být v podstatě amatéry, jejich rozhledem apod. kdy vše se vším souviselo. Zkrátka doba je jiná ve všech ohledech, nechápu proč by i tohle mělo být jinde.
P.S. juniorská hokejová liga s počtem účastníků jaký má teď je totální úlet, tam by mělo být právě to radikální snížení počtu účastníků klidně na těch 12 týmů. Ale do dospělého hokeje bych to z důvodů výše zmíněných netahal.
 
 
kafka
 
karma -61 Reagovat
kafka | pilshovado
11.05.2018, 17:50
 
 
Reakce na mpik: A pod vodou Pardubičák a Sparťan z Olomo...
Bohužel.

Tuta dvojka je zralá na to, postavit ke zdi a nakopat do koulí. Smajlík
 
 
mpik
 
karma -47 Reagovat
11.05.2018, 15:22
 
 
Reakce na kafka: Mno, pro některé z Vás to musí být krut...
A pod vodou Pardubičák a Sparťan z Olomouce.
 
 
kafka
 
karma -61 Reagovat
kafka | pilshovado
11.05.2018, 11:19
 
 
Reakce na Weetek: Přiznám se, že se na Sochůrka docela t...
Mno, pro některé z Vás to musí být kruté, že Vás nad vodou drží právě Plzeňák... Smajlík
 
 
comest
 
karma 0 Reagovat
10.05.2018, 12:51
 
 
sportovní kurzové sázky - spolehlivé informace
odkaz
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
09.05.2018, 23:49
 
 
Reakce na kafka: Na druhou stranu, Milan to s mladejma u...
Přiznám se, že se na Sochůrka docela těším a jsem zvědavý. To dá rozum, že když se v kariéře nijak neposunul působením v Plzni, jeho poslední šancí je kouč plzeňák Smajlík
Kádr je, jaký je, odpovídá stavu klubu. Ještě není začátek ligy, stát se toho může hodně, hlavním kamenem úrazu může být doložení bezdlužnosti, a protože jsme už v minulosti byli svědky toho, že Upřímný hrál s námi habaďůru, přestože znal pravý stav věcí, dokud nezačneme soutěž hrát, neuvěřím ničemu. Jen si říkám, jak si dneska stojí to "dobré jméno klubu", za jehož poškozování chtěl onehdy Pitter ty, kterým za odvedenou práci neplatil, pohánět k soudu...
 
 
czech
 
karma -102 Reagovat
czech | Praha
09.05.2018, 21:09
 
 
Reakce na guman66: Takze se nase vedeni postaralo o rozp...
Nová sezóna wsm začíná v září, za ty čtyři měsíce můžou ještě Razyma x krát naštvat a vyštvat ho.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže


"